•  

     

     

     

Paskutinėse KAFF III lygos rungtynėse – dramatiška „Nemuno“ pergalė prieš „Pozityvūs“ futbolininkus

IMGP3293

kvitrina.com

Lapkričio 6 d. Prienų futbolo stadione vyko paskutinės KAFF III lygos pirmenybių rungtynės tarp Prienų-Birštono „Nemunas“ ir Veiverių „Pozityvūs“ komandų. Krašto derbyje turėjo išaiškėti, kuri iš jų taps pirmenybių III vietos laimėtoja. Tiesa, Veiverių komandai pasiekti trokštamą tikslą buvo reikalinga tik pergalė, o „Nemuną“ tenkino ir lygiosios.

Susirinkę sirgaliai pamatė bekompromisinę kovą, o rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis. 

Pirmieji varžovų vartininką nuginklavo Veiverių futbolininkai (0:1, Elvinas Derevenko), bet jie persvara džiaugėsi neilgai ir Prienų-Birštono komanda rezultatą išlygino (1:1, Renatas Balnanosis). Lygybė. Visgi, pagrindiniai įvykiai persikėlė į  antrąjį kėlinį. 

IMGP3306

Kėlinio pradžioje „Nemuno“ komanda išsiveržė į priekį. Įvartį pelnė Alvaras Zagurskas (2:1). Bet „Pozityvūs“ futbolininkai nesiruošė pakelti rankų į viršų ir pripažinti pralaimėjimą. Ir štai, jų pastangos antrojo kėlinio pabaigoje virto įvarčiu (2:2, Elvinas Derevenko). Dar po minutės Veiverių komanda neišnaudojo galimybės pelnyti įvartį, o „Nemuno“ futbolininkų surengtą kontrataką sėkmingai užbaigė Alvaras Zagurskas (3:2). Ir iškart nuskambėjo teisėjo švilpukas, kuris pranešė apie rungtynių pabaigą ir „Nemuno“ komandos bronzos apdovanojimo laimėjimą. Veiverių komanda liko ketvirta.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti