Paskutinė repeticija pavyko ‒ „Astanos“ legionierių ir lietuvių desanto komanda sutriuškinta

IMGP5995

Rugsėjo 19 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai surengė paskutinę kovinę treniruotę prieš prasidedantį LKL čempionatą. Jau sekmadienį Virginijaus Šeškaus kariauna savo aikštelėje priims Panevėžio „Lietkabelio“ komandą.

Šį kartą varžovų komanda, sudaryta iš „Astanos“ legionierių ir lietuvių desanto, buvo įveikta įtikinamai (84:57), nors pirmąsias dvi pirmojo kėlinio minutes „SkyCop“ krepšininkai turėjo šiokių tokių problemų (3:6). Tiesa, tada prabilo taiklioji Prienų komandos rankelė – Martynas Gecevičius, įsūdęs antrą tritaškį, jam sėkmingai talkino Maikas Bruesewitzus ir aikštelės šeimininkai įgijo 5 taškų persvarą (11:6). Po „Astanos“ stratego paimtos minutės pertraukėlės skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (11:9). Martynas Gecevičius paleido dar vieną tolimą bombą, Arnas Labuckas pelnė dvitaškį, realizavo baudos metimą ir komandas skyrė 6 taškai (17:11). Bet varžovai nesiruošė leisti Prienų komandai šėlti ir likus iki kėlinio pabaigos apie minutei „SkyCop“ pranašumas ištirpo iki vieno taško (17:16).

Visgi, aikštelės šeimininkai kėlinį užbaigė gražiu spurtu. Pirmiausiai Martynas Gecevičius atliko juvelyrinį perdavimą Arnui Labuckui ir šis pelnė du taškus, paskui vienišo vilko reidą organizavo Ovidijus Varanauskas, o tašką kėlinyje padėjo Martynas Gecevičius, pelnydamas 4-ąjį tritaškį pirmajame kėlinyje (24:18).

Antrajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė „SkyCop“ krepšininkams. Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. komandas jau skyrė 10 taškų (35:25). Tiesa, į didžiąją pertrauką komandos išėjo, kai švieslentė rodė rezultatą 37:32.

Po didžiosios pertraukos Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pagerino gynybą ir pradėjo tolti nuo varžovų. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 13 taškų, o po trijų kėlinių „SkyCop“ pirmavo 18 taškų skirtumu (58:40).

Ketvirtajame kėlinyje vėl prabilo Prienų komandos tolimoji artilerija. Jau kėlinio pradžioje Martyno Gecevičiaus tritaškis atsidūrė varžovų krepšyje (61:40). Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 30 taškų (74:44). Virginijus Šeškus įsidrąsino ir į aikštelę pirmuoju numeriu išleido Ernestą Mankauską. Jaunasis prieniškis sužaidė kaip patyręs įžaidėjas. Jis ne tik skirstė kamuolius, bet ir pats sėkmingai atakavo varžovų krepšį. Po prasiveržimo varžovų baudos aikštelėje jis pelnė du taškus, o vėliau iš krašto įsūdė tritaškį (84:54). Kėlinio paskutinėmis sekundėmis „Astana“ dar pataikė tolimą metimą (84:57).

„SkyCop“ komandos lyderis vėl buvo Martynas Gecevičius. Jo sąskaitoje 23 taškai (7/10 tritaškiai). Dviženkles taškų sumas surinko (po 10 taškų) Ovidijus Varanauskas, Mindaugas Lukauskis, Arnas Labuckas ir Maverickas Morganas.