Pasiruošimą pasaulio pulo čempionatui Pijus Labutis pradėjo laimėdamas tarptautinį turnyrą

unnamed

Praėjusią savaitę geriausias Lietuvos pulo žaidėjas Pijus Labutis dalyvavo “Ljubljana 9-ball open 2019” – pirmajame iš penkių rimtų turnyrų, kuriuose jis nori įgyti optimalią sportinę ir psichologinę formą prieš gruodį Katare, Dohoje, vyksiantį pasaulio čempionatą.

Aukšto lygio turnyre Liublijanoje susirinko visas būrys į prizines vietas ir net čempiono titulus tame pačiame čempionate pretenduojančių sportininkų (iš viso dalyvavo 73 žaidėjai). Pijus sužaidė itin galingai, laimėjo visus 7 žaistus mačus ir iškovojo taurę.

Kelią atkrintamosiose varžybose Pijus pradėjo pergale prieš vieną turnyro favoritų, buvusį pasaulio čempioną Thorsteną Hohmanną. Vėliau sekė pergalės prieš mažiau tituluotus varžovus, o finale teko kautis su vienu geriausių šiuo metu Europos žaidėjų graiku Aleksu Kazakiu. Graikas pernai metų pasaulio čempionate iškovojo sidabrą, žaidė už Europos komandą prestižiniame “Mosconi” turnyre. Pijus finalą prieš galingą varžovą sužaidė praktiškai idealiai ir nugalėjo rezultatu 9:7.

- Pergalė rimtame turnyre tikrai labai džiugina, tačiau dar smagiau “palikti už nugaros” tokius žaidėjus, kaip legendinį “Kaizerį“ Ralfą Souquet ar Aleksą Kazakį – dalinosi įspūdžiais Pijus. – Svarbiausia, kad tai padės pasiekti tokią psichologinę formą, kai nebesvarbu, kas tavo oponentas prie stalo – įveikti gali bet ką.

Savo formą Pijus dar pasitikrins ir Lietuvoje, spalio 24-28 d. Kauno “Akropolyje” vyksiančiame Lietuvos pulo čempionate. Pernai Pijus šventė pergalę absoliučioje įskaitoje, tačiau iškovojo ne visų disciplinų titulus, tad įrodyti savo pajėgumą teks ne tik tarptautinėse, bet ir namų arenose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti