Pasibaigusiame PFL čempionate – dvigubas Balbieriškio „Ringio“ laimėjimas

cempionai

Ignas Mineikis

Spalio 15 d. Paprienės stadione buvo sužaistos paskutinės 2016 metų Prienų futbolo lygos (PFL) rungtynės. Dvikovoje dėl PFL taurės susitiko šio čempionato prizininkai – Balbieriškio „Ringio“ ir Prienų „Ąžuolo“  komandos.

Išvakarėse rungtynėse tarp FK „Birštono“ ir Prienų „Ąžuolo“ paaiškėjo PFL čempionato prizininkų eiliškumas, nes abi komandos turėjo šansų tapti PFL čempionais.

DSC_0196

Bet rezultatu 2:1 pasibaigusios rungtynės, kuriose triumfavo FK „Birštonas“, kurorto futbolininkams pirmosios vietos neužtikrino. Nors taškais Virmanto Šabasevičiaus kariauna pasivijo Balbieriškio „Ringio“ futbolininkus, bet įvarčių skirtumas buvo palankesnis „Ringio“ komandai, kuri ir tapo čempionato nugalėtoja antrą sezoną iš eilės.

DSC_0194

FK „Birštono“ futbolininkai liko antri, o Prienų „Ąžuolo“ komanda – trečia.

Taurės finale pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antrajam kėliniui einant į pabaigą, dauguma sirgalių jau ruošėsi baudinių serijai, bet viena iš „Ringio“ komandos atakų baigėsi įvarčiu ir Balbieriškio sirgalių džiaugsmu.

DSC_0191

Per likusias dvi minutes daugiau įvarčių nebuvo ir Balbieriškio „Ringio“ komanda prie PFL čempionato laurų pridėjo ir PFL taurės nugalėtojo titulą.

DSC_0184

Rezultatyviausiu PFL čempionato žaidėju eilinį kartą tapo „Birštono vienkiemio bendruomenės“ komandos futbolininkas Ūdrys Žalys.

DSC_0181

Prizinis fondas išdalintas penkioms komandoms: Balbieriškio „Ringiui“ – 300 eurų (Įsteigė Prienų rajono savivaldybė), FK „Birštonui“ – 200 eurų (Įsteigė UAB „Autodetalės“), Prienų „Ąžuolui“ – 150 eurų (įsteigė UAB „Arv-auto“), „Birštono vienkiemio bendruomenei“ – 75 eurų (įsteigė Prienų rajono savivaldybė), Prienų „Scapa – Stadionui“ – 50 eurų (įsteigė Prienų rajono savivaldybė). FK „Kašonių“ komanda dėl dviejų neatvykimų į varžybas buvo diskvalifikuota ir PFL Drausminės komisijos sprendimu piniginis prizas neskirtas.