Pasaulinė sniego diena. Nėra blogo oro, kai esi pasiruošęs snieguotoms žiemos akimirkoms!

Gelbėkit vaikus

IMGP6801

Vilija Čiapaitė

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė Pasauline sniego diena. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis.

Tad labai smagu, kad Prienuose taip pat buvo švenčiama. Ne tik vaikai, bet ir suaugusieji susirinko į Prienų kūno kultūros ir sporto centro stadioną švęsti Sniego dieną. Gamta nepagailėjo ne tik sniego, bet ir šaltuko, kuris susirinkusiems buvo nei motais. Kas su rogutėmis, kas su slidėmis, o kas su gera nuotaika sugužėjo į stadioną, nes čia laukė smagus pašėliojimas, staigmenos.

IMGP6661

Net mini stalo teniso stalai sulaukė savo žaidėjų. Baltas kamuoliukas, lyg ką tik iškritusio snego spalvos , nelabai norėjo klausyti ir privertė stebėjusius šį žaidimą linksmai pasijuokti. Tačiau raketės laikytojai nenusileido ir privertė kamuoliuką linksmai šokčioti per tinklą.

IMGP6911

Kai kas sugulę ant sniego skraidino Angelus, kurių formos ne vienam atnešė džiugių akimirkų. Jie į kiekvieno širdį atneša gėrio kruopelytę!

IMGP7434Tolėliau slidininkai parodė, kad šis žiemos metas – jų džiaugsmo laikotarpis. Ir, manau, ne vienas dar suspės sutepti slides ir su vėjeliu, kaip ir tie, kurie šliuožė stadione, skrieti ne tik lygumomis, miškais, bet ir atras nedidelius kalnelius.

IMGP7293

Vaikai su rogutėmis tempė vienus kitus ir krykštavo. Laisvė, kurią jie pajuto lakstydami snieguotais takeliais ir nedideliais nepravažinėtais sniego plotais, teikė didžiulį malonumą.

IMGP6942

Čia pat trepsėjo, kad nesušaltų kojų, Prienų „Skycop“ krepšininkai su treneriais. Jie akimirką tapo vaikais, tačiau gultis ant sniego ar traukyti, sėstis ant rogučių nedrįso. Juk jų ūgis ir svoris ne vaikiškas, tad vien tik buvimas su vaikais jiems suteikė žiemiško malonumo.

IMGP6984

Pati gražiausia, kaip sakoma, akimirka, kai vaikai turėjo įveikti futbolo akštės ilgio distanciją ir kaip laimėjimą gauti krepšinio kamuolį su komandos parašais.

IMGP7128

Čia tai buvo tikra staigmena! Ir berniukai, kurie turėtų būti ištvermingesni, nusileido mergaitėms, kurios laimėjo visus kamuolius ir džiūgaudamos prie krūtinės spaudė prizus. Juk ne kasdien gali gauti tokį laimėjimą ir dar per Pasaulinę sniego dieną!

Linksma nuotaika tarsi nuginė šalin šaltuką, subūrė visus bendram tikslui – švęsti, linksmintis, dalintis gera savijauta, judėti ir suvokti, kad sniegas, žiema nėra tokia baisi. Reikia tik mokėti išnaudoti kiekvieną privalumą ir pasijusti laimingu. Ir noriu pasakyti, jog niekada nėra blogo oro, kai esi gerai ir patogiai apsirengęs, pasiruošęs snieguotoms žiemos akimirkoms.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti