•  

     

     

     

Pasaulinę pašto dieną pažymės mokinių piešiniai

Artėjant Pasaulinei pašto dienai, Lietuvos paštas visas mokyklas kviečia dalyvauti piešinių konkurse „Nupiešk ateities paštą“. Laimėtojų piešiniai bus paversti tikrais atvirukais.
Konkurse kviečiami dalyvauti visų klasių mokiniai, kurie bus suskirstyti į tris amžiaus grupes. Piešiniams kurti mokiniai gali naudoti visas priemones. Kiekvienos grupės pirmų vietų laimėtojams bus įteikti prizai – jų piešinius Lietuvos paštas pavers tikrais atvirukais ir atsiųs paštu.
Gauti piešiniai bus eksponuojami Vilniaus centriniame pašte, spalio 7-30 dienomis. Piešinius galės apžiūrėti visi norintys, o paroda bus vis papildoma naujai gautais mokinių darbais. Pašte taip pat bus galima pamatyti ir filatelistų surinktas pašto ženklų kolekcijas.
„Spalio 9-oji yra minima daugiau nei 150 šalių. Mes šią šventę norime paminėti ypatingai – pasidalinti mokinių vizijomis, kokį paštą jie įsivaizduoja ateityje. Juk vaikai būna tokie originalūs, kad net suaugusiems yra ko pasimokyti“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė – Lalienė.
Pasaulinės pašto dienos tikslas yra atkreipti pasaulio dėmesį į pašto paslaugų svarbą kasdieniniuose verslo sektoriaus ir paprastų žmonių gyvenimuose, pašto indėlį į socialinį ir ekonominį vystymąsi šalyse. Spalio 9-oji taip pat yra Pasaulinės pašto sąjungos įkūrimo diena, Lietuva į šią sąjungą įstojo 1922 m. sausio 1 d., o narystę šioje organizacijoje atnaujino 1992 m. sausio 10 d., tapdama 169-ąja nare.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti