Papilvio kaime  supleškėjo gyvenamasis namas

IMG_1834

kvitrina.com

Birželio 25 d. po pietų buvo gautas pranešimas, jog dega namas Papilvio kaime (Veiverių seniūnija).

Pagal pirminę informaciją, gaisrą galėjo sukelti mažametis berniukas, kurio vyresnei sesei nepavyko jo sutramdyti. Įtariama, jog vaikas padegė popierių tualete. Nuo užsidegusio tualeto ugnis persimetė į šalia buvusią malkinę, o vėliau ir į gyvenamąjį namą. Deja, 6 narių šeima liko be pastogės.

IMG_1835

Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas pasakojo, jog šioje šeimoje prieš dvejus metus pavyko išvengti gaiso, nors buvo užsiliepsnojęs fotelis. Tada taip pat kalbėjo, jog fotelį galimai padegė mažametis. Pasak seniūno, šeimai bus suteikta pagalba. Apie konkrečią paramą bus kalbama, kai nukentėjusieji išdėstys savo pageidavimus.

Gaisro likvidacija vyko ilgai. Į įvykio vietą atvyko 3 ugniagesių automobiliai.

Deja, reikia pripažinti, jog Prienų rajono savivaldybės Priešgaisrinėje tarnyboje esantys automobiliai labai seni ir labai lėti. Meras Alvydas Vaicekauskas yra pažadėjęs pagerinti situaciją Prienų PT padaliniuose.

 

Veiverių seniūnija išplatino prašymą dėl pagalbos nukentėjusiai šeimai: 

Veiverių seniūnijos Papilvio kaime ugnis pasiglemžė visą šeimos turtą. Šeima su keturiais ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikais liko be pastogės, taip, kaip stovi.

Kol abu tėvai bei vyresnioji dukra buvo darbuose, o mažamečiai vaikai po mokyklos ir darželio pradėjo atostogas namuose, darbščių tėvo rankų pastatytas namas sudegė iki pamatų. Tėvai kūrė savo ir vaikų  gyvenimą gimtajame krašte, deja, negailestinga ugnis atėmė viltį ir paliko šeimą be dokumentų, be visų daiktų. 

Mūsų visų pagalba yra labai reikalinga. Nebūkime abejingi.

Visų geros valios žmonių prašoma paremti pinigais ( Giedrė Dzedravičienė   LT577044000340640668, SEB bankas), statybinėms medžiagoms laikinam būstui, įvairiais daiktais (prašome nešti į seniūniją).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti