Pamokos „KITU KAMPU“

IMG_8539

Mūsų mokykla neliko abejinga kvietimui prisijungti prie  II-osios neformaliojo švietimo iniciatyvos  „DIENA KITAIP 2014“, kurią mes patys pavadinome „Kitu kampu“. Balandžio 10-ąją dieną mūsų mokyklos mokytojai, dėstantys 9 klasėje, pateikė mums, savo mokiniams, siurprizą. Jie pravedė savo dalyko pamokas „Kitu kampu“. Mokytojai organizavo netradicines veiklas, išradingai pateikdami ne tik naują medžiagą, bet ir keisdami klases į netradicines erdves, sudarydami sąlygas mums pasinaudoti savo turima patirtimi, dalintis ja bendradarbiaujant, įtraukti į mokymosi procesą daugelį mokyklos bendruomenės narių: bibliotekininkę, mokyklos aptarnaujantį personalą. Veiklos buvo labai skirtingos, teko ir mokytojams, ir mums pademonstruoti tikrąjį kūrybiškumą, kada kasdieninį darbą ar užduotį reikia atlikti kitaip arba kitose erdvėse nei įprasta.

IMG_8450

Po šešių  pamokų aptariant dieną smagu buvo išgirsti ir suvokti, kad mes visi stipriai pajutome kūrybos džiaugsmą, geras emocijas. Nuotaikos liejosi per kraštus.

IMG_8476

„Šiandien eidamas į mokyklą nesitikėjau jokių staigmenų. Na, pamokos buvo tikrai netradicinės. Tačiau jose daug ko išmokom“ (Edvinas). „Šis ketvirtadienis išties buvo linksmas – vyko netradicinės pamokos, kurių metu visi mokytojai sugebėjo mus nustebint“ (Mantas). „Šiandien mūsų laukė didžiulė ir tikrai netikėta staigmena. Netradicinės, įdomios ir visus įtraukiančios pamokos! Visa diena buvo puiki – įgijome naujų žinių ir begalę linksmos patirties“ (Linas). „Man labai patiko šiandienos pamokos. Galėtų būti daugiau tokių pamokų“ (Gitana). „Balandžio dešimtoji diena buvo tiesiog nuostabi! Visą dieną mokytojai stebino vis kitokia veikla. Labiausiai patiko anglų kalbos pamoka“ (Justina). „Nuoširdus  ačiū“ (Karolina). „Buvo daug laisvės, daug ką sužinojau, daug išmokau. Norėčiau daugiau tokių pamokų“ (Linas). „Ši diena puiki, laikas praėjo greitai“ (Tautvydas).  „Nuostabi diena! Mokytojos paieškos, atliekant užduotis. Geometrinių kūnų ne tik braižymas, bet ir gaminimas, muzikinių klausimų ieškojimas… Tikiuosi, ateityje tokių pamokų tik daugės“ (Sandra). „Ši diena pilna staigmenų. Teko pabūti mokytojais ir ieškoti mokytojos… Apie šios dienos pamokas – tik patys geriausi žodžiai“ (Vaida).  „Teko labai daug dirbti komandose, ir taip dar labiau suartėjome dirbdami išvien“ (Audrius). „Ši diena buvo išskirtinė, o sakydamas išskirtinė, turiu mintyse – puiki. Visi mokytojai buvo pasiruošę mus nustebinti. Man ši diena labai patiko laisvumu, įvairiom užduotim, darbu grupėse ir … lengvu mokymusi“ (Donatas).

 Stakliškių vidurinės mokyklos 9 klasės mokiniai

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti