Pakuonio seniūnas – Antanas Keturakis

Antanas Keturakis

Antanas Keturakis

kvitrina.com

Prienų rajono Savivaldybės administracijos skelbtą konkursą Pakuonio seniūnijos seniūno vietai užimti laimėjo Antanas Keturakis. Taip nusprendė lapkričio 15 d. posėdžiavusi komisija (pirmininkas – Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas). Laimėtojo oponentas buvo Donatas Šimukonis.

Antanas Keturakis po komisijos posėdžio pasidalino mintimis apie būsimą darbą su naujienų portalo kvitrina.com reporteriu.

Donatas Šimukonis ir Antanas Keturakis

Donatas Šimukonis ir Antanas Keturakis

Pasak A. Keturakio, nereikia laukti, jog jam atėjus įvyks stebuklai. Anot jo, pirmiausiai reikės susipažinti su seniūnijos administracijos darbuotojais, sužinoti pagrindines problemas. Visgi, išrinktojo seniūno teigimu, pagrindiniu jo rūpesčiu bus darbai, kurie padarys seniūnijos aplinką dar patrauklesnę čia gyvenantiems žmonėms ir pritrauks naujakurius.

„Gyvenu Ašmintoje, daug metų praktikavau kaip privatus veterinarijos gydytojas, vėliau daugiau nei dešimtmetį dirbau valstybinėje įstaigoje (Prienų VMVT). Nutariau sudalyvauti seniūno rinkimuose. Pavyko. Pasiruošęs ir toliau dirbti žmonių labui“, – mintimis dalinosi konkurso laimėtojas.

Tiesa, prieš konkursą buvo daug kalbų, jog Donatui Šimukoniui nėra jokių šansų laimėti, žinant jo santykius su dabartine rajono valdžia, nors jis ir turi didžiulę valstybininko patirtį.

  1. Keturakis po sveikinimo su pergale prieš tokį patyrusį oponentą, atsakė, jog jo, kaip valstybininko, patirtis ne mažesnė, bet smagu nugalėti stiprų konkurentą.

Donatas Šimukonis pasveikino nugalėtoją ir palinkėjo jam sėkmingo darbo, o paklaustas, ar skųs konkurso rezultatus, atsakė, jog pirmiausiai turi susipažinti su komisijos išvadomis.

Konkurso rezultatų apskundimui dalyviai turi mėnesį ir, jei STT pažymą dėl nugalėtojo tinkamumo pateiks anksčiau, paskyrimas nebus stabdomas.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. Patikslinimas

    Antanas Keturakis tarybos narės Ritos Keturakienės sutuoktinis. Tarybos narė Rita Keturakienė administracijos direktoriaus Egidijaus Visocko įsteigto komiteto narė. Taigi Konkursų konkursas

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti