Pagaliau atėjo džiaugsmo akimirka – dinamiškoje dvikovoje „Labas GAS“ pirmoji pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate (+videomedžiaga)

IMGP2293

Gruodžio 18 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai po beprotiškai dinamiškos kovos „Betsafe -LKL“ čempionato rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda pagaliau panaikino nulį turnyrinėje lentelėje šalia savo pavadinimo.  Vido Ginevičiaus auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo pergalę rezultatu 80:74.

IMGP2435

Šiose rungtynėse visa komanda tiesiog degė noru laimėti. Komandos vedliai buvo Ignas Sargiūnas (28 taškai) ir Rapolas Ivanauskas (19). Ir nors vienam iš lyderių Jovan’ui Kljajič žaidimas visiškai nesiklijavo, bet jį sėkmingai pavadavo Mantvydas Staniulis.

Vidas Ginevičius po rungtynių sakė, jog lenkia galvą prieš žaidėjus ir nori tikėti, kad šios dvejos rungtynės padės įgyti laimėtojų mentalitetą. Būtent apie tai „Labas GAS“ strategas kalbėjo prieš rungtynes su žaidėjais.

Rungtynių pradžioje svečiai įgijo 11 taškų persvarą (5:16), bet po dviejų Igno Sargiūno tritaškių ir dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (13:16). Deja, svečiai labai greitai atkūrė 8 taškų pranašumą (14:22, 19:27). Visgi, po Jovan Kljajič tolimo šūvio paskutinę kėlinio sekundę komandas skyrė 5 taškai (22:27).
Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda išlygino rezultatą (27:27), bet svečiai vėl „pabėgo“ į priekį (27:33, 31:38). Vido Ginevičiaus auklėtiniai dar kartą sugebėjo panaikinti atsilikimą (38:38). Bet vėl leido svečiams įgyti 6 taškų persvarą (38:44). Tiesa, kėlinio pabaigoje Jovan Kljajič ir Rapolas Ivanauskas ne tik panaikino atsilikimą, bet ir išvedė į priekį (45:44).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda įgijo 4 taškų pranašumą (50:46), bet labai greitai rezultatas buvo lygus (50:50). Dar vienas „Labas GAS“ spurtas (55:51) baigėsi labai greitai ir „Juventus“ komanda įgijo trijų taškų pranašumą (60:63).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda vėl įgijo 4 taškų persvarą (67:63) ir ilgą laiką kontroliavo žaidimo eigą. Visgi, Utenos komanda dar kartą išlygino rezultatą (71:71).

Komanda gerai gynėsi. Deja, puolime buvo nemažai broko, bet tikslas pasiektas, pamatas pergalei sudėtas.

Bet aikštelės šeimininkai nesiruošė perleisti iniciatyvos iš savo rankų. Rapolas Ivanauskas ir Ignas Sargiūnas padidino skirtumą iki 4 taškų (75:71). Dar po vienos atakos Ignas Sargiūnas padidino pranašumą iki 5 taškų (77:72). Ir tai buvo pagrindinis momentas šiame mače, nes po jo buvo aišku, kad Prienų komanda laimės šias rungtynes (80:74) ir iškovos pirmąją pergalę šiame LKL sezone.