•  

     

     

     

     

Padėtis dėl susirgimų Covid-19 slaugos ir globos įstaigose stabilizuojasi 

IMG_3868

kvitrina.com

Gruodžio 3 d. duomenimis, Birštono savivaldybėje Covid-19 liga serga 67 asmenys, Prienų rajono savivaldybėje – 649. Gaunama informacija rodo, kad ligos plitimas krašte daugiausiai vyksta šeimose. Prienų rajone silpsta židiniai slaugos ir globos įstaigose.

Štai, Jiezno PSPC administracija pranešė, jog dauguma susirgusių gyventojų ir darbuotojų sparčiai sveiksta. Prienų globos namuose situacija taip pat stabilizuojasi. Šiuo metu Covid-19 liga serga 19 darbuotojų ir 26 gyventojai (vienas gyventojas gydomas Prienų ligoninėje). Pasak įstaigos direktorės Ingos Barkauskienės, įstaiga turi 5 mobilius deguonies aparatus, aprūpinta apsaugos priemonėmis (visada laikomas mėnesio rezervas). Direktorės teigimu, apsaugos priemones, kaip paramą, pristatė „Laisvės TV“ ir kitos įmonės. Deja, bet įstaigoje (nuo lapkričio 13 d.)  tiesiogiai nuo Covid-19 ligos mirė 9 gyventojai, dar 3 asmenys mirė nuo kitų ligų komplikacijų, bet taip pat sirgo koronavirusu.

Pirminiais duomenimis, globos ir slaugos įstaigų darbuotojai turėtų būti skiepijami jau nuo sausio 18 d. Prienų globos namuose vakcinavimą atliks Prienų PSPC darbuotojai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti