Žodis „verslas“ slepia gerus ir paprastus žmones

Penktadienį, birželio 7 d., Stakliškių vaikų darželyje įvyko edukacija „Sodinu ir auginu“. Visi darželinukai, nuo mažiausio iki didžiausio, dalyvavo darželio aplinkos puošime. Tik šiemet žiemą vaikučius pakvietęs atsinaujinęs, visiškai renovuotas, gražus ir šviesus pastatas vis dar stokoja grožio lauke: dėl sausros žolytė auga labai sunkiai, kitų augalų taip pat dar nespėta atsodinti, tad apželdinimas atrodė liūdnokai.

Tačiau nėra padėties be išeities – buvo sumanyta aplinką ne tik pagražinti, pastatant vazonus su gėlėmis prie įėjimo durų, bet ir sudominti vaikučius gėlytėmis, sukelti norą jomis rūpintis. Kaip ir prieš porą metų, vaikams dovanoję atšvaitines liemenes, šiemet ir vėl idėją labai palaikė Jiezno verslo įmonės UAB „Kieliukai“ bei UAB „Igeda“. Gal iš šalies atrodo iškilmingai, bet iš tiesų žodis „verslas“ slepia gerus ir paprastus žmones, kurie darželiui padovanojo ne tik vazonus, gėles, substratą, bet ir nuostabius mažus spalvotus laistytuvukus ir trąšų gėlytėms. Stakliškių vaikučiai kartu su projekto iniciatore ir auklėtojomis penktadienį pasodino gėlių kompozicijas, palaistė gausiai (kas gi dar labiau gali vaikams patikti, nei laistymas iš delfinuko, drambliuko ar dinozauro nasrų!) ir pasipuošė įėjimą į darželį. Gėlyčių vardus užrašė ir pažymėjo augalėlius, kad vardų nepamirštų, o ir kad išmoktų. Belieka tikėtis, kad gėlytės ištvers šios vasaros karščius ir kad joms užteks vaikučių meilės ir rūpesčio iki pat šalnų.

UAB „Kieliukai“ atstovei Jūratei ir parduotuvės „Senukai“ vadovei stakliškiečiai taria ačiū, nes padovanoti vazonai patys gražiausi, patogiausi, kokie tik buvo parduotuvėje. Trąšos ir substratas gėlėms taip pat būtinos. Na, o UAB „Igeda“ (Gėlių ir dovanų parduotuvė Jiezne bei laidojimo paslaugos) vadovui bei maloniai pardavėjai dėkojame už patarimus renkantis augalus ir už norą, kad Stakliškės gražėtų.

Tikimės projektą „Sodinu ir auginu“ tęsti ir kitąmet, galbūt sodinsime daržoves ir mokysimės daržininkystės? Kas žino, gal iš būrio mažylių išaugs bent vienas užsidegęs sodininkas ar daržininkas.

 

Ieva Motiejauskė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti