•

Paaiškėjo rajono krepšinio pirmenybių pusfinalių poros

Kovo 8 d. Prienų arenoje buvo sužaisti Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio gyvenimas „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio susitikimai.

„Savivaldybės“ krepšininkai įtikinamai įveikė Veiverių „Amberio“ komandą (79:64). Nugalėtojai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir po dviejų kėlinių įgijo 16 taškų pranašumą (44:28). Trečiajame kėlinyje „Amberio“ vyrukai pabandė perimti iniciatyvą ir jiems tai pavyko. Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 9 taškai (61:52).
Tiesa, ketvirtajame kėlinyje „Savivaldybės“ krepšininkai pristabdė Veiverių komandos spurtą ir laimėjo rungtynes 15 taškų skirtumu (79:64).

„Stakliškių“ krepšininkai susitiko su Birštono „Žvėrių-Erno“ komanda. Rungtynės buvo gan įdomios, bet „Stakliškių“ komandos pranašumas pradėjo ryškėti jau pirmajame kėlinyje (24:17). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų, o po trijų „Stakliškių“ persvara jau siekė 21 tašką (76:55). Ketvirtajame kėlinyje komandos nebuvo  rezultatyvios (13:9) ir „Stakliškių“ komandos pergalė buvo įtikinama (89:64).

GSTM krepšininkai su vėjeliu prasinešė rungtynėse su Išlaužo komanda. Po dviejų kėlinių GSTM komandos persvara siekė 15 taškų (38:23). Ir po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. GSTM krepšininkai ne tik išlaikė turėtą pranašumą, bet ir padidino skirtumą iki 27 taškų (103:76).

Ketvirtajame ketvirtfinalyje „Stadiono“ krepšininkai, po spurtų pirmajame (25:16) ir trečiajame (22:16)  kėliniuose, 16 taškų skirtumu (82:66)  įveikė Balbieriškio „Ringio“ komandą ir pusfinalyje susitiks su „Stakliškių“ vyrukais.

Kitame pusfinalyje susitiks „Savivaldybės“ ir GSTM komandos.