Laimutė Jančiukienė
Alvydas Vaicekauskas
Loreta Jakinevičienė

P. Malinausko knygos pristatymas Kašonių bibliotekoje

313411242_189447550262835_4155707683237604787_n

Spalio 28 d. Kašonių bibliotekoje vyko kraštiečio, kilusio iš Skodiškių kaimo, Prano Malinausko knygos „Vilūnų parapija ir jos gyventojai“ pristatymas.

Svečią pristatė Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius. Knygos autorius papasakojo, kaip kilo mintis parašyti knygą, darbą archyvuose. Kuklų jo pasisakymą papildė renginyje dalyvavęs „Versmės“ leidyklos redaktorius Juozas Pugačiauskas. Jiezno krašto dainas dainavo Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis retro ansamblis ,Jieznelė“. Atliekant dailininko, kraštiečio, kilusio taip pat iš Skodiškių kaimo, Algio Skačkausko sukurtą dainą „Anzelmutė“ dainavo visi susirinkusieji. Renginyje dalyvavusi Algio Skačkausko sesuo Nijolė pasidalijo prisiminimais, kaip gimė daina ,,Anzelmutė“, kiek daug reikėjo broliui nueiti kelio, kol pripažinta dainos žodžių ir muzikos autorystė.

Į renginį atvykęs Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas mielai bendravo su susirinkusiais, pasidžiaugė Kašonių bibliotekos glaudžiu bendradarbiavimu su Jiezno seniūnija, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centru, Kašonių ir Dukurnonių bendruomenėmis. Renginį vedė Kašonių bibliotekos bibliotekininkė Danutė Bajorienė. Renginio organizatoriai: Kašonių biblioteka, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras, Kašonių bendruomenė.

Renginio partneriai: Jiezno seniūnija, Dukurnonių bendruomenė, Jiezno biblioteka.

Kašonių bibliotekos darbuotoja Danutė Bajorienė

Taip pat skaitykite