Osvaldas Braždžionis prisijungė prie „Guostos“ ir rungtynėse su „Perkūnu-Vytrita“ buvo rezultatyviausias

IMGP1588

Sausio 20 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono „B“ grupės rungtynes su Kauno „Perkūnu-Vytrita“ komanda ir įveikė jaunimą rezultatu 85:75 (18:14, 22:18, 20:16, 25:27).

Šiose rungtynėse prie  „Guostos“ prisijungė gerai mūsų krašte žinomas krepšininkas Osvaldas Braždžionis ir iškart sėkmingai įsiliejo į komandos žaidimą. Osvaldas pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias. Žaidėjas pataikė 6 tritaškius iš 9. 14 taškų pelnė Edvinas Ignatavičius. Dar 7 komandos žaidėjai į varžovų krepšį įmetė nuo 5 iki 9 taškų. „Guostos“ treneris Karolis Abramavičius leido pažaisti visiems 10 užregistruotų rungtynėms žaidėjų ir jie išbuvo aikštelėje nuo 15 iki 24 min. Mažiausiai du kartus K. Abramavičius pakeitė visą penketą.

„Guosta“ – „Perkūnas -Vytrita“ 85:75 (18:14, 22:18, 20:16, 25:27)

Rungtynes „Guosta“ pradėjo dviem taikliais Aurimo Birgelio metimais (4:0). Bet svečiai atsakė spurtu 7:0 (4:7). Aikštelės šeimininkai į tokį varžovų veiksmą atsakė dar galingiau – 10:0 (14:7). „Guostos“ komanda neišnaudojo progos padidinti savo persvaros, prametė 4 baudas iš eilės.

Tokiu Stakliškių komandos stabtelėjimu pasinaudojo svečiai iš Kauno ir ne tik sumažino atsilikimą, bet ir išlygino rezultatą (14:14). Visgi, po pirmojo kėlinio, po Edvino Ignatavičiaus taiklių metimų, „Guosta“ įgijo 4 taškų persvarą (18:14).

Antrajame kėlinyje „Guostos“ krepšininkai sėkmingai kontroliavo žaidimo eigą ir visą kėlinį pirmavo 5-9 taškais. Kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 10 taškų (40:30), o po dviejų kėlinių komandas – 8 (40:32).

Trečiojo kėlinio pradžioje du Ernesto Mankausko tolimi metimai leido komandai padidinti skirtumą iki 14 taškų (48:34). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 11 taškų (48:37). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. Osvaldo Braždžionio du tritaškiai leido vis dar pirmauti saugiu skirtumu (54:41). Dar po vienos atakos aikštelės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 15 taškų (56:41), o po trijų kėlinių „Guosta“ pirmavo 12 taškų skirtumu (60:48).

Ketvirtajame kėlinyje Stakliškių komanda ramiai kontroliavo žaidimą ir į Kauno jaunimo pastangas perimti iniciatyvą atsakydavo O. Braždžionio tritaškiais.  Visi tolimi metimai krito kėlinio pabaigoje ir „Guosta“ laimėjo rungtynes dviženkliu pranašumu (85:75).