OSK „Šilas” estafečių čempionate elito grupėje – be medalių

LC_estafetes_os_2015-1256Povilas Reibutis

Gegužės 24 d. OSK „Šilas” orientacininkai Druskininkų savivaldybėje vykusiame Lietuvos OS čempionate estatafečių rungtyje elito grupėje liko be medalių. Moterys (Deimantė Motiejūnaitė, Indrė Maciulevičiūtė, Milda Radzivonaitė) užėmė ketvirtąją vietą. Nuo trečiosios vietos šilietes skyrė 21 sek. Po pirmojo etapo „Šilo” atstovės buvo pirmos, po antrojo – jau ketvirtos, trečiajame etape ketvirtoji vieta buvo išsaugota.

Vyrų grupėje OSK „Šilas” orientacininkai (Andrius Valatka, Vytautas Beliūnas, Vytautas Kamarūnas) buvo šešti. Ketvirtąją ir septintąją vietas skyrė 33 sek. Po pirmojo etapo šiliečiai buvo trylikti, po antrojo pakilo į 7-ąją, o po trečiojo į 6-ąją vietą.

Vis tik OSK „Šilas” orientacininkai užkopė ant prizininkų pjedestalo.

V35 grupėje OSK „Šilas” komanda (Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas, Nierimantas Bieliauskas) užėmė 3 vietą. Trečia buvo ir OSK „Šilas” V45 komanda (Zenonas Radzivonis, Remigijus Sereika, Pranas Mockus).

V18 grupės komanda (Pijus Deltuva, Justas Valčiukas, Mantas Jakučionis) užėmė 6 vietą.

Labai sklandžiai baigėsi varžybos M16 grupėje startavusioms merginoms. Po dviejų etapų Aurelijos Valčiukaitės ir Rūtos Maceinaitės pastangomis Prienų komanda pirmavo, bet trečiajame etape startavusi Rūta Zablackaitė buvo diskvalifikuota, o kartu ir visa komanda.

Šeštadienį vyko Lietuvos OS čempionatas vidutinėje trasoje. Elito grupėje Vytautas Beliūnas buvo šeštas (prizinė vieta). Rokas Lupnickas (V18) ir Deimantė Motiejūnaitė (M18) savo amžiaus grupėse užėmė antrąsias vietas. Akvilė Bartkevičiūtė (M18) ir Rimvydas Arlauskas (V35) iškovojo ketvirtąsias vietas.