•  

   

   

   

   

Opozicija valdantiesiems snausti neleis. Apskųstas sprendimas neteikti balsavimui interpeliacijos administracijos direktoriui

Ką gi, po to, kai liepos 18 d. rajono savivaldybės Taryboje buvo suformuota nauja valdančioji dauguma, daugelis žmonių su palengvėjimu atsiduso.

Tačiau opozicinės jungtinės frakcijos lyderė Rima Zablackienė nelinkusi žavėtis naująja dauguma, nes, anot jos, pirmieji balsavimai parodė, jog ne viskas sviestu ir joje patepta.

taures-medaliai-oranzine

R. Zablackienės teigimu, naujos daugumos sprendimas neteikti Tarybai klausimo dėl interpeliacijos administracijos direktoriui yra neteisėtas, todėl apskųstas Vyriausybės atstovui. Be to, pirmadienį opozicinės jungtinės frakcijos ir „teistvarkių“ atstovai organizuoja spaudos konferenciją, kurioje žada atidengti ne vieną slaptumo skraistę.

Darbietė politikus, kurie patys nežino ką pasirašo, pavadino bestuburiais, nesilaikančiais duoto žodžio, žmonėmis, kurie spjaudo patys į save.

Pasak R. Zablackienės, daugiau informacijos bus pateikta spaudos konferencijoje.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

8 komentarai

 1. Požiūris

  Birštone irgi valdantieji iš tos pačios partijos, o ar galima palyginti? Tačiau nesinori vien tik socialdemokratus kaltinti, arba vien tik šios kadencijos Tarybą. Tiesiog Prienams niekada nesisekė su valdžia: vis pasitaiko kažkokie vienadieniai, blankūs, be perspektyvos matymo. Ir visai nesvarbu, valdantieji jie ar opozicija – be blogai paslėpto postų troškimo ir opozicija niekuo nepasižymi. Tikriausiai turi užaugti visai kita prieniškių politikų karta kuri tą nykumą rajono reikaluose įveiks. To ir linkiu.

  Atsakyti
 2. NUSIBODO

  Pasikartosiu:
  Su savo galimybėm tartis, tai eikit gal kur nors…
  Kalbama jums – skylė.
  Visur yra sunkumų, bet kitur švenčiama kai yra už ką, o pas mus tai nesvarbu.
  Sklandytuvų gamykla kokia buvo, pieninę turėjom, siuvyklą turėjom, autobusų parką …
  Gal ir dabar ką turim, o kas pelną duoda? Kur uždarbis rajono?
  Blogiausia tvarka yra demokratija, o šiek tiek diktatūros dar niekam nepakenkė.
  PRIENAI – SKYLĖ.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti