Opozicija užsimojo nuversti administracijos direktorių mero rankomis

Kovo 12 d. rajono savivaldybės Tarybos opozicijos surengtoje spaudos konferencijoje buvo išsakyta daug kritikos valdantiesiems už sprendimus neatsakingai pertvarkyti mokyklų tinklą, už delsimą priimti sprendimus dėl biokatilinės statybos, naujos šilumos ūkio porceliavimo bangos. Opozicija taip pat užsimojo nuversti administracijos direktorių, o įgyvendinti šį užmojį nutarė „pavesti“ merui.

Pasak opozicijos lyderės Rimos Zablackienės, administracijos direktorius visiškai nesusitvarko su savo pareigomis. Anot darbietės, administracijos vadovas vieną įstaigos vadovą atleidžia iš darbo su 6 mėnesių dovana, o kitą – be jos, nors abu atleidžiami šalių susitarimu ir abu padarė nuostolių savo įstaigoms.

Opozicija griežtai kritikavo valdžią už jai pavaldžios įmonės veiksmus, perleidžiant Jiezno katilinę UAB „Roalsa“. R. Zablackienės įsitikinimu, šią istoriją turėtų išnarplioti prokuratūra ir STT. Kritikuodami administraciją už nemokėjimą pasirinkti prioritetus, opozicionieriai aiškiai davė suprasti, kad visos bėdos prasideda nuo visiško savivaldybės administracijos ir jos vadovų bejėgiškumo. Vėl buvo priminta, kad nesprendžiamas klausimas dėl Veiverių vaikų darželio statybos. Norinčiųjų lankyti jį sąrašas išties įspūdingas – 160 vaikučių. Opozicija įsitikinusi, jog nors viešumo ir sąžiningumo principai įrašyti į valdančiųjų programą, jų nesilaikoma, nes ir toliau neteisėtai be jokių konkursų įdarbinami žmonės (pvz., bibliotekos buhalterė). O visi šie dalykai įmanomi todėl, kad savivaldybės administracija toleruoja tokius veiksmus. Opozicijos atstovai teigė, jog kreipsis į merą, kad šis imtųsi veiksmų ir sudrausmintų administracijos vadovą, o jei meras to nepadarys, bus imtasi kitų veiksmų. R. Zablackienės manymu, už susiklosčiusią situaciją atėjo laikas ir merui prisiimti atsakomybę.

Taip pat skaitykite

18 komentarai

  1. atsakau "is delfi"

    zinau, kuo zablackiene „nusikalto“–isgrudo is partijos tokias dvi labai „zinomas visuomenes veikejas“ uz ju pastangas daryti „revoliucija“, kurios paskui puolesi i judejima „Uz socialini teisinguma“, bet ten savo ilgais liezuviais ispudzio nepadare ir liko „uz borto“, paskui su brazuaskienes skalbiankem po rajona lakste, o kai brazauskiene daugiau gerybiu neduoda, tai dabar kambleviciaus kalendoriukus platina. o tos dvi, pasizymincios ypatingu gebejumu gaminti mesla pagritintu budu ir drabstyti juo visus nepatinkancius spejo susirast gimininga siela–seimo nari–partijos etikos komisijos kuratoriu…man jos pacios gyresi, kad zablackiene „sudoros“ nes turi itakingu uztareju :)

  2. to geras

    keistoki tokie „zinovai“–apie milijonus zinot, nes pati Zablackiene apie juos visada ir kalbejo,bet apie tai,kad tie patys valdantieji visa tai perdave prokuraturon,tai nenorit zinot.Ar nemanot, kad Zablackiene dar ir prokuratura itakoja, kad tie jau trys metai nepajudina to reikalo is mirties tasko?Juk ji buvo net mero patareja ir net antikorupcijos komisijos (kuriai vadovavo socdemas Sidlauskas) nare! sitokia galinga! Idomu, ar dabar ir R.Markunas toks galingas? Tai gal jis cia del visu valdanciuju cirku kaltas? Tikrai, tik nepamirskit tos pavardes, tai budami opozicijoj turesit apie ka sneket :)))))