•  

     

     

     

     

„Prienų“ komanda turnyrą savo arenoje baigė triuškinančiu pralaimėjimu

IMGP7377Rugsėjo 21 d. Prienuose pasibaigė 3 dienas vykęs tarptautinis „One Team Cup 2014“ krepšinio turnyras. Paskutiniąją turnyro dieną „Prienų“ krepšininkai susitiko su Južnyj „Chimik“ komanda ir pralaimėjo varžovams 45 taškų skirtumu (46:91). Tiesa, komandai šiose rungtynėse negalėjo padėti G. Staniulis ir P. Vaitekūnas.
Turnyrą laimėjo Južnyj „Chimik“ komanda, o „Prienai“ liko treti.

Rungtynės prasidėjo sėkminga „Chimik“ ataka, į kurią Arnas Labuckas atsakė tritaškiu (2:3). Ukrainos komanda surengė dvi sėkmingas atakas ir įgijo 5 taškų persvarą (3:8).

Vidmantas Stragauskis įmetė dvitaškį, Šarūnas Vingelis pataikė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (8:8).

„Chimik“ krepšininkai laimėjo dviejų minučių atkarpą 7:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą (8:15). „Prienai“ pabandė taisyti situaciją, bet nesėkmingai. Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą (14:21).
Antrojo kėlinio pradžioje „Prienų“ krepšininkai sužaidė labai ryžtingai ir po Lauryno Jacevičiaus baudos metimų sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (22:24).

Deja, gerąją atkarpą pakeitė labai prasta – prarasti kamuoliai puolime, kiaura gynyba. Varžovai išnaudojo jiems suteiktas galimybes ir antroje kėlinio pusėje padidino savo persvarą iki 10 taškų (22:32). Paulius Ivanauskas pataikė tritaškį (25:32). Varžovai į jį atsakė spurtu 5:0 ir po dviejų kėlinių „Prienų“ deficitas padidėjo iki 12 taškų (25:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Prienų“ krepšininkai buvo pasiųsti į nokdauną – varžovai siautėjo aikštelėje, o jos šeimininkai, atrodė, lyg stebi žaidimą iš šalies.  Per 4,5 min. varžovai padidino persvarą iki 25 taškų (25:50). „Prienai“ blykstelėjo ir sumažino atsilikimą iki 20 taškų (30:50), bet vėl gavo galingą atkirtį ir likus iki kėlinio pabaigos vienai minutei komandas jau skyrė 30 taškų (31:61). Dar vienas trumpalaikis blykstelėjimas, ir po keturių Šarūno Vingelio iš eilės pelnytų taškų skirtumas sumažėjo iki 26 taškų (35:61). Bet po to sekė dar vienas nusivylimas, ir po trijų kėlinių komandas skyrė 29 taškai (35:64).

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi „Prienų“ komandos triuškinimas. Aikštelės šeimininkų žaidimas visiškai sutriko, o varžovai tiesiog smaginosi. Likus iki rungtynių pabaigos 3 min. komandas jau skyrė 40 taškų (43:83). Po Tado Stankevičiaus paimtos minutės pertraukėlės „Chimik“ strategas išleido į aikštelę jaunimą. Bet ir tada situacija nepasikeitė. „Prienų“ fiasko tęsėsi. Finalinis švilpukas užfiksavo „Chimik“ komandos pergalę 45 taškų skirtumu (46:91).

„Prienų“ komandoje Šarūnas Vingelis  pelnė 11 taškų, Arnas Labuckas -10.
„Chimik“ gretose 17 taškų pelnė A. Zaicev, 12 -V. Konev.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti