„Olimpas“ neatsilaikė prieš „Grizlius“ ir įveikė LCP KK „Ragai“

Lapkričio 28 ir 30 dienomis „Olimpo“ krepšininkai Birštono gimnazijos salėje sužaidė dvejas KKL „C“ lygos rungtynes.

Penktadienį kurorto krepšininkai priėmė vieną iš pogrupio lyderių – „Grizlių“ komandą.

Deja, „Olimpui“ šios rungtynės visiškai nepavyko. Varžovai diktavo savo sąlygas visą mačą ir įtikinamai jį laimėjo (56:87). Tai buvo antrasis „Olimpo“ pralaimėjimas šiame sezone. Mangirdo Knyšiaus pastangų (pelnyti 26 taškai) rimčiau pasipriešinti varžovams neužteko.

Sekmadienį „Olimpo“ krepšininkai sužaidė geriau ir iškovojo pergalę rungtynėse su LCP KK „Ragai“ komanda. Tiesa, rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo. Pirmasis kėlinys buvo pralaimėtas 4 taškų skirtumu (15:19).

Reikalai pradėjo taisytis antrajame kėlinyje, kurį aikštelės šeimininkai laimėjo 7 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių įgijo 3 taškų persvarą (38:35). Po lygaus trečiojo kėlinio (53:50) aikštelės šeimininkai rimtų darbų ėmėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame sužaidė daugiau nei įtikinamai ir laimėjo rungtynes 15 taškų skirtumu (76:61).

Šiose rungtynėse šėlo broliai Mangirdas ir Mindaugas Knyšiai. Mangirdas pelnė 22 taškus ir atkovojo 21 kamuolį, Mindaugas – 18 (19). Artiomas Marchockis pridėjo prie pergalės 14 taškų.