„Olimpas“ laimėjo, „Rūdupis-2“ ir „Amberis“ pralaimėjo

Kauno krepšinio lygos turnyre žaidžia trys mūsų krašto komandos: Prienų „Rūdupis-2“, Birštono „Olimpas“ ir Veiverių „Amberis“.

Komandos sužaidė skirtingą rungtynių skaičių, ir jų rezultatai taip pat skirtingi. Geriausiai sekasi Birštono „Olimpo“ krepšininkams, kurie laimėjo trejas rungtynes iš ketverių. Kurorto komanda pralaimėjo tik pirmose šio sezono rungtynėse, vėliau buvo iškovotos trys pergalės iš eilės. Trečioji pergalė buvo iškovota lapkričio 9 d. rungtynėse su „Compensos“ krepšininkais. Tiesa, pirmame kėlinyje „Olimpo“ vyrukai gavo porciją šalto dušo (18:10) ir tik tada sukruto. Po dviejų kėlinių birštoniškiai jau buvo priekyje (30:34), bet prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus (46:46).

Vis tik kurorto krepšininkai ketvirtame kėlinyje sugebėjo perimti iniciatyvą ir rungtynes laimėjo 7 taškais (63:70). Komandą į pergalę vedė Mangirdas Knyšius (17), Justinas Tamošiūnas (13) ir Eigirdas Keblikas (10).

Ketverias rungtynes sužaidė ir Veiverių „Amberis“. Deja, veiveriškiai dar neragavo pergalės skonio: pralaimėjo visus susitikimus. Tiesa, paskutinėse rungtynėse „Amberio“ krepšininkai, pirmaudami tris kėlinius, ketvirtame palūžo ir vėl turėjo pripažinti varžovų iš vaistinė.lt pranašumą (67:70).

Povilas Galinauskas Veiverių komandai pelnė 22 taškus, 19 pridėjo Gintaras Žilinskas, 12 – Vytautas Mocevičius (11 atkovotų kamuolių).

Ne itin sėkmingai KKL turnyrą pradėjo Prienų „Rūdupio-2“ komanda, pirmose sezono rungtynėse 14 taškų skirtumu pralaimėjusi „Bangai“ (85:99). Lapkričio 11 d. „Rūdupio-2“ komanda žaidė su „Kauno autobusų“ komanda. Šių rungtynių eiga buvo gan palanki prieniečiams: po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (17:17). Tiesa, antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą (41:35), tačiau tai nesutrukdė „Rūdupio-2“ krepšininkams trečiame kėlinyje persverti rezultatą savo naudai (58:60).

Deja, ketvirtasis kėlinys netapo trečiojo tęsiniu: prieniškiai prarado iniciatyvą ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (77:73).

Mantvydas Gečionis pelnė 24 taškus, Mantas Gūžys – 14, Darius Kuzmickas – 12.

KKML turnyre žaidžia dar viena mūsų krašto komanda – „Stakliškės“. Deja, kol kas stakliškiečiai negali pasigirti laimėjimais: visos penkerios rungtynės pralaimėtos.

Lapkričio 11 d. „Stakliškių“ vyrukai neišlaikė įtampos rungtynėse su ARV komanda. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (60:60). Ir ketvirtame kėlinyje vyko bekompromisinė kova, kurią laimėjo varžovai (82:79). Marius Petrauskas pelnė 16 taškų, Daumantas Židanavičius – 14, Tautvydas Švedas – 13.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti