• Baneris_Krasto vitrina_LVSO_Birstonas_560x200

Odontologijos klinika „MundusClinic“ atvėrė duris ir kviečia apsilankyti

IMG_0104

Vilija Čiapaitė

Birštone iškilusiame modernios architektūros pastate, kuriame daug prabangių, šiuolaikiškų gyvenamosios paskirties patalpų, o pirmajame – skirtų komercijai, ne vieno akį pritraukia prabangumas. Be abejo, visiškai netoli – Nemuno pakrantė, centrinis Birštono parkas, Algirdo ir Kęstučio gatvelių sankryža, kuri ypač tinkama vieta tiems, kurie nori ne tik gyventi, bet ir įkurti savo verslą.

Taigi, jau prieš beveik pusantrų metų įsikūrusi šiame pastate odontologijos klinika „MundusClinic“ kurį laiką dirba, tačiau būtent per Birštono šventę buvo nutarta suorganizuoti oficialų jos atidarymą.

Odontologijos klinikos atsiradimas

Po oficialios dalies pakalbinau šios klinikos atsiradimo sumanytoją, direktorę, gydytoją odontologę Mildą Valaitytę papasakoti apie šios kuklios, tačiau daug paslaugų teikiančią gydymo įstaigą.

Pasak Mildos, nuo pat vaikystės jai labai dažnai tekdavo lankytis pas odontologus. Gal tai ir buvo priežastis, jog jau tada svajojo tapti dantų gydytoja ir turėti savo kliniką. Nors pati gimusi Raseiniuose, tačiau gyvenanti Kaune, o dirbanti Birštone, tačiau tai netrukdo gerai atlikti savo darbą. Be abejo, prieš kuriant savo kliniką, buvo ieškoma patogios vietos jai, tačiau pabuvus Birštone ir atradus pastatą, atitikusį jos svajones bei vizijas, nutarė apsistoti čia. Pasak pašnekovės, nors gyventojų nedaug, apie tris tūkstančius, tačiau vidinis balsas sakė, jog čia bus gerai. Kolektyvą sudaro 13 žmonių, ir kiekvienas turi profesinių įgūdžių, o, be to, ir paslaugų kokybė bei jų teikimas vienoje vietoje (implantacija, protezavimas, dantų plombavimas, balinimas, endodontija, profesionali burnos higiena, rentgenologiniai tyrimai) turi savo privalumų. Beje, jau dirba daugelio odontologų ir pacientų žinomas burnos chirurgas Valdas Papečkys. Kaip minėjo direktorė Milda, odontologijos klinika „MundusClinic“ daro akcijas, kuomet nemokamai atliekama mažųjų birštoniškių dantukų apžiūra. Ji patikino, jog tokių akcijų bus ir daugiau, tad taip bandoma mažylius prisijaukinti ir parodyti, kad odontologai yra svarbūs ir reikalingi tam, kad dantukai būtų sveiki.

Ir dar. „MundusClinic“ atidarymo metu sužinojau, jog joje jau lankėsi apie 600 klientų. Tai ženklas, jog kolektyvu pasitiki žmonės ir jų darbas yra vertinamas. Beje, pati Milda veiklos laiko neskaičiuoja. Ją gali rasti triūsiančią ir gerokai po darbo valandų. Juk dantų skausmas ir jo šalinimas, pagalba klientams jai yra labai svarbu.

O ką reiškia MUNDUS? Panaršiusi interneto platybėse atradau, jog tai lotyniškas žodis, kuris verčiamas: žemė, valyti, švarus, realybė, pasaulis, tikrovė, tvarkyti, visata, žmonija. Taigi viename žodyje visa puokštė nuostabių žodžių, kurie visiškai atitinka odontologijos klinikos „MundusClinic“ prioritetus. O ją galite rasti visiškai paprastai: Kęstučio g. 1A, Birštonas.

Taip pat skaitykite