• prienuspauda

     

     

     

     

„Obuolio“ nominacijos įteiktos geriausiems krašto mokyklų sportininkams

Karolis Urba

Kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės Prienuose metu pirmą kartą buvo surengta nominacijų „Obuolys“ geriausiems krašto mokyklų sportininkams įteikimo ceremonija.

VšĮ „Krašto vitrinos” idėją palaikė Seimo narys Andrius Palionis, kuris kovo 11 d. renginius globoja ne pirmus metus. Kartu buvo UAB „Ekofrisa” ir UAB „Arv – Auto”, kurių pagalba Birštone ir Prienuose vykdomi sveikatingumo projektai.

Smagu, kad prie iniciatyvos prisijungė didelis būrys krašto politikų, verslo atstovų ir ūkininkų, o taip pat sveikatingumo įstaigos: „Harmony park”, „Royal SPA Residence”, sanatorijos „Versmė”, „Tulpė”, „Eglė”.

 

Idėja pagerbti visų mokyklų geriausius sportininkus gimė po atliktos analizės ir atsižvelgiant į dešimtmetį vykdomą festivalį „Mes galime”.

Jaunų žmonių veiklos įvertinimas ir motyvavimas būtinas, ypač tai liečia fizinio aktyvumo propagavimą. Deja, tarp jaunimo daugėja tų, kurie juda mažai, o sveikatos problemos diagnozuojamos vis jaunesniame amžiuje.

Geriausiųjų 2015 m. mokyklų sportininkų apdovanojimas – tradicijos pradžia. Seimo narys A. Palionis yra pasakęs, jog visada palaikys iniciatyvas, kurios tampa tradicijomis ir tęsiasi ne vienerius metus.

Sanatorijos „Versmė” direktorius Antanas Danys teigė, jog jam visada smagu prisidėti prie sveikatingumo propagavimo. Prie tradicinių VšĮ „Krašto vitrina” reginių rėmėjų „Royal SPA Residence” ir „Tulpė” šiemet taip pat prisidėjo „Eglės” sanatorija ir „Harmony park”. Naujieji partneriai akcentavo, jog visada palaikys visuomenines ir pilietines iniciatyvas, kuriose daug dėmesio skiriama jaunajai kartai.

Visų sveikatingumo įstaigų vadovai sakė, jog su malonumu suteikia galimybę geriausiems krašto mokyklų sportininkams pasimėgauti vandens ir pirčių paslaugomis.

VšĮ „Krašto vitrina” atstovai teigė, jog nominacijų „Obuolys“ steigėjai su nominantais susitiks ir jų mokyklose, kur vaikinų ir merginų pasiekimais pasidžiaugs kartu su mokyklų bendruomenėmis.

Tiesa, idėjos autoriai neišdavė paslapties, kaip vyks nominacijų „Obuolys“ įteikimo ceremonija 2016 metais, bet patikino, kad šis renginys taps tradicija.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti