•  

     

     

     

„Obuolio“ nominacijos – geriausiems mokyklų sportininkams

IMGP5381

Vasario 23 d. Birštono Kurhauze buvo surengta jau trečia nominacijų „Obuolys“ šventė geriausiems mokyklų sportininkams. Pirmą kartą ši apdovanojimų ceremonija įvyko 2015 m. kovo 11 d. bėgimo „Mes galime“ metu.

Šventės organizatorius VšĮ „Krašto Vitrina“ vadovas Vaclovas Sinkevičius pasidžiaugė, kad į jo kvietimą apdovanoti geriausius Prienų ir Birštono savivaldybių mokyklų sportininkus labai noriai atsiliepė visi pakviesti rėmėjai: Gintautas Bartulis, Alvydas Barščevičius, Artūras Buitkus, Vytas Bujanauskas, Martynas Butkevičius, Nijolė Dirginčienė, Snaiguolė Garmuvienė, Loreta Jakinevičienė, Virginija Kaminskienė, Vytas Kederys, Rita Keturakienė, Adomas Kielius, Vytautas Martinaitis, Albina Minciuvienė, Cezaras Pacevičius, Andrius Palionis, Liuda Šeškuvienė, Sigitas Šiupšinskas, Arūnas Vaidogas. Be to, išskirtinius prizus nominantams skyrė „Vytautas Mineral SPA“, „Eglės“ sanatorija, „Royal SPA Residence“, UAB „Ernas“, UAB „Stakmuo“, „Veiverių žirgynas“, Darius Šeškevičius, Jurgita Šeržentienė.

IMGP5409

Iškilmingoje aplinkoje, prabangioje Kurhauzo salėje šventės dalyvius pasitiko užburianti saksofono melodija, ringuojama Mindaugo Bivainio, bei vaišėmis nukrauti stalai. Gaila, kad apdovanojime nedalyvavo daug mokinių, nes įsimintina buvo ne tik aplinka, bet ir sportininkus sveikinusių bei apdovanojusių rėmėjų padėkos, pagarba ir linkėjimai. Abiejų savivaldybių mokyklos nominacijoms pateikė šiuos geriausius sportininkus: Paulių Černevičių ir Korneliją Stravinskaitę (Birštono gimnazija), Rimantą Žvaliauską ir Miglę Damynaitę (Prienų „Žiburio“ gimnazija), Gediminą Ardinską ir Karoliną Blažaitytę (Veiverių T. Žilinsko gimnazija), Marijų Nickų ir Eveliną Vyšniauskaitę (Skriaudžių pagrindinė mokykla), Tomą Janušauską ir Saulę Valatkevičiūtę (Jiezno gimnazija), Martyną Duboviką ir Liną Jurkonytę (Stakliškių gimnazija), Luką Žilinską ir Gabiją Anusevičiūtę (Išlaužo pagrindinė mokykla), Luką Beniulį ir Tomą Petraškaitę (Balbieriškio pagrindinė mokykla), Pijų Maciulevičių ir Ugnę Jakinevičiūtę („Ąžuolo“ progimnazija), Matą Valkauską ir Viktoriją Šuliauskaitę („Revuonos“ pagrindinė mokykla), Karolį Aponą ir Aistę Kazlauskaitę („Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyrius), Rytį Deimantavičių ir Virginiją Venclovaitę (Pakuonio pagrindinė mokykla), Ernestą Račių ir Airidą Galinskaitę (Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla).

Gražią šventę visiems dalyviams primins ne tik gauti apdovanojimai, bet ir bendros nuotraukos su rėmėjais, mokytojais svetingoje ir puošnioje Kurhauzo aplinkoje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti