• KvitrinaiBirstono_siluma_Logo-536x322  btn-3001

     

     

     

     

NVSC Prienų skyriaus vedėjas Almiras Skiauteris: „Situacija krašte stabili, bet atsipalaiduoti ne laikas“

almiras

Vidmantas Venclovas

NVSC Prienų skyriaus vedėjas Almiras Skiauteris situaciją dėl Covid-19 ligos Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse pavadino stabilia, bet iškart pridūrė, jog neturime atsipalaiduoti ir privalome laikytis rekomendacijų dėl atstumo ir higienos. Anot jo, nors statistika šiuo metu nuo Covid-19 ligos gydomų krašto gyventojų rodo nedidelius skaičius (Birštono savivaldybėje 7, Prienų rajono savivaldybėje 75), neturime nustoti saugotis.

Pasak skyriaus vedėjo, paslaugas pradėjo teikti kirpyklos, grožio salonai, atsidarė daugiau parduotuvių, todėl vyksta ir vyks patikrinimai, ar jie laikosi nustatytų reikalavimų.

A. Skiauteris pripažįsta, jog pradėtas vakcinacijos procesas ir persirgusiųjų skaičius duoda pozityvo, bet rizika išlieka.

Portalo duomenimis, kai kurie persirgusių Covid-19 liga žmonių organizmuose po trijų mėnesių beveik nelieka antigenų, todėl skiepytis reikia ir jiems. NVSC Prienų skyriaus vedėjas teigė, jog bendradarbiavimas su abiejų savivaldybių atsakingais už Covid-19 ligos suvaldymą specialistais vyksta nuolatinis ir produktyvus.

Pasak A. Skiauterio, šiuo metu krašte nėra židinių įstaigose, įmonėse ir netgi šeimose fiksuojami tik pavieniai atvejai. Covid-19 suvaldymo situacija abiejose savivaldybėse geresnė nei šalies vidurkis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti