Nusipelniusiems rajono žmonėms – „Dėkingumo“ nominacijos

Gelbėkit vaikus

Vasario 16-osios minėjimas Prienuose buvo vainikuotas gražiu ir solidžiu renginiu –rajono savivaldybės apdovanojimų „Dėkingumas“ teikimo ceremonija. Jau penktus metus labiausiai nusipelnę mūsų krašto žmonės nominuojami „Dėkingumo“ simboliu. Pilnutėlė Prienų kultūros ir laisvalaikio salė plojimais sutiko kiekvieną nominantą, o jų būta devynių. Kaimo plėtros nominacija atiteko žmogui, kuris išgyveno kolūkių naikinimo vajų ir išsaugojo ne tik darbo vietas vietiniams žmonėms, bet ir bendrovės pajininkų turtą. Jam dėkinga ne viena visuomeninė organizacija už paramą, o jis vis kalba, kad geri darbai turi būti daromi tyliai. Jiezno krašto žmonės, be jokios abejonės, žino kas šis žmogus, o dabar žinos ir visas rajonas: tai – Algimantas Šidlauskas.

Pristatyti nominantę „Už kultūros puoselėjimą“ krašto žmonėms tikrai nereikia, nes ji žinoma ne tik rajone, bet ir už jo ribų. Jos vardas skamba įvairiuose renginiuose, jos darbai džiugina ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių žmonių širdis. Taip, jūs neapsirinkate, tai – Aušra Deltuvienė.

O kai išgirdau šio žmogaus gyvenimo istoriją ir jo darbus, buvau tikrai sužavėtas, o pamatęs jį supratau, kad geri darbai daromi ne nurodymais iš viršaus, o tiesiog širdžiai paliepus. Tai patvirtino ir „Mokslo ir švietimo“ nominantas Jonas Mikučiauskas.

„Pilietiškumo“ nominacija buvo įteikta kunigų luomo atstovui Rimui Pilypaičiui, kuris įteikimo ceremonijos metu teigė nesąs kaltas, kad ši nominacija atiteko jam, nes iniciatoriais buvo Pakuonio bendruomenės nariai. Kunigas Pakuonyje sugebėjo tapti visų bendruomenių siela, ir tai lėmė, kad nominacija atiteko būtent jam.

Kai rajone kalbama apie krepšinį, galima išgirsti visokiausių vertinimų – nuo susižavėjimo iki niekinimo. Bet visų sporto šakų atstovai vieningi, kai kalbama apie krepšinio fanatą Virginijų Šeškų. „Rūdupio“ vyr. treneris, sugebėjęs įrašyti Prienų vardą LKL, LKF prizininkų istorijoje, išvedė komandą į Europos platybes ir privertė varžovus gerbti „Rūdupio“ komandą ir ieškoti žemėlapiuose Prienų miestą. Todėl „Sporto“ nominacija atiteko būtent šiam žmogui, kuris visa širdimi yra prieniškis.

Sveikata, sveikatingumas, žmogiškumas. Šiuos kiekvienam žmogui svarbius žodžius galime pritaikyti „Sveikatos apsaugos“ nominacijos savininkei Vidai Jundzikienei, kurios gyvenimo prasmė – kitas žmogus.

Justinas Mikalauskas tikrai žinomas rajone, bet mažai kas žino, kad jis Prienuose plėtoja ne tik paminklų verslą, bet ir prekybą. Šiuo metu rajono centre veikia dvi jo įsteigtos parduotuvės, kuriose sukurtos 6 darbo vietos. Būtent už darbo vietų kūrimą J. Mikalauskas ir buvo nominuotas „Už verslo plėtrą“ nominacija.

„Dėkingumo“ nominacija už „Visuomeninę veiklą“ nukeliavo seniausio rajono laikraščio redaktorei Ramutei Šimukauskaitei, o „Jaunimo iniciatyvos“ nominaciją pelnė broliai Saulius ir Aidas Dailidės, įrodę, kad nesvarbu, kur gyveni, svarbu, kad turi idėjų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti