Nupūskite dulkes nuo kino juostų!

Judantys archyvai

Jei anksčiau Jūsų namuose buvo senovinė 8 ar 16 mm kino kamera, tikrai kurioje nors dėžėje slepiasi ir asmeninių filmų juostos. Nepriklausomo analoginio kino kolektyvas „Super 8 Picnic in a Hand“ ir „Meno avilys“ kviečia jas ištraukti į dienos šviesą ir prisidėti prie „Judančių archyvų“ kūrimo.

Jūsų archyve mums įdomiausi kasdienybės vaizdai, šventės ir laisvalaikis, krašto istorijai ir kultūrai svarbūs įvykiai, tradicijos, žmonės. O gal jame net rasite pačių nufilmuotą vaidybinį filmą? Norime išsaugoti šią unikalią medžiagą ir sukurti kino fondą, kuris atspindėtų Lietuvos žmonių gyvenimą praeityje. Tad nupūskite dulkes nuo senų juostų ir susisiekite su mumis tel. +370 685 75566, el. paštu auste@menoavilys.org.

Jei neturite kaip peržiūrėti savo archyvo ir išsiaiškinti juostų turinio – skambinkite ir „Judantys archyvai“ mielai atvyks pas Jus su įranga. Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais vyksiančioje kelionėje po įvairias Lietuvos vietas pristatysime sumanymą plačiau, o Jūs galėsite išvysti savo senas kino juostas atgyjančias dideliame ekrane!

Daugiau apie projektą: www.menoavilys.org

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti