Nuo šiandien pradėjo eiti pareigas nauja sanatorijos „Versmė“ direktorė

Gelbėkit vaikus

IMGP0699-536x381

kvitrina.com

Sausio 23 d. pradėjo eiti pareigas nauja sanatorijos „Versmė“ direktorė Rasa Noreikienė, kuri prieš Naujus metus laimėjo konkursą šiai vietai užimti. Šiame poste jinai pakeitė 15 metų sanatorijai vadovavusi Antaną Danį, kuris dabar užima direktoriaus pavaduotojo medicinai pareigas.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė susitiko su sanatorijos kolektyvu, pasveikino naują direktorę su darbo pradžia ir palinkėjo darnaus ir sėkmingo darbo.

Sanatorijos „Versmė“ valdybos pirmininkė Jovita Tirvienė, patvirtinusi faktą, jog konkursą  į sanatorijos direktoriaus vietą laimėjusi Rasa Noreikienė nuo šiandien pradėjo eiti pareigas, pasakė, kad vėliau įvyks sanatorijos valdybos narių susitikimas su nauju vadovu ir bus aptarti konkretūs darbai, kurių „Versmėje“ pakanka.

Portalo žiniomis, nežiūrint į tai, jog jau pusmetį vyksta sanatorijos pirmojo korpuso remontas, įstaiga iki šiol dirbo pelningai.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. ALDONA

    Tikrai tie miestukai taip apleisti, kad nėra kas veikti, tik tyčiotis vieniems iš kitų. Jei kokia šaknelė styro, tai keliai užblokuoti. Yra savastis, negalima pamėgdžioti žmonių. Kiekvienas turi rūpintis savimi. Socialinis darbas paskutinis. Prienuose reikia architektų, inžinierių, dizainerių, dailininkų. Socialinis darbas nešildo, o atmeta. Jaunimui reikia kurti save, nesijuokti iš karo aukų.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti