Nuo pirmadienio galėsime patekti į rajono savivaldybės administracijos pastatą, bet ne visi

prienai

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybė išplatino pranešimą, jog švelninamos patekimo į savivaldybės administracijos ir seniūnijų pastatus sąlygos visame rajone. Tiesa, nepamirškite, kad būtina dėvėti apsauginę kaukę, nesirgti. Taip pat nerekomenduojama lankytis savivaldybės ir seniūnijų pastatuose rizikos grupės asmenims. Jei bus pastebėta, jog norintys patekti į savivaldybės ar seniūnijų pastatus gali turėti ligos simptomų, jie nebus įleisti.

Pasak Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorės Jūratės Zailskienės, žmonių patekimas bus reguliuojamas ir bus laikomasi visų karantino rekomendacijų. Anot direktorės, geriausiai iškilusius klausimus spręsti nuotoliniu būdu.

Prienų rajono savivaldybėje situacija dėl susirgimų koronavirusu išlieka stabili. Šiuo metu sergančiųjų nėra. Jau galime atvirose erdvėse nebedėvėti apsauginių kaukių. Bet faktai rodo, jog žmonės jas dėvi – saugojasi patys ir saugoja kitus. Ir tai gerai.

Prienų ligoninėje per savaitę buvo paimta 340 mėginių. Buvo tikrinami rajono globos (168) ir medicinos (126) įstaigų darbuotojai. Taip pat mėginiai paimti 46 Prienų ligoninės pacientams.

Per gegužės 14 d. šalyje 12 naujų atvejų padaugėjo sergančiųjų koronavirusu ir bendras skaičius siekia iki 1523. Pasveiko 965 asmenys, serga 498, mirė 54. Dar šeši asmenys mirė nuo kitų ligų, bet taip pat sirgo koronavirusu. Karantinuojasi 260 asmenų.

Iš viso per ketvirtadienį buvo ištirti 7994 ėminiai, iš jų 2265 Kauno klinikų laboratorijoje, kurioje visi rezultatai neigiami.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti