Nuo paskutinės „Stakliškių“ atakos apsigynęs „Stadionas“ šventė pergalę dviejų taškų skirtumu ir tapo rajono pirmenybių čempionu

IMGP2910

Kovo 17 d. vykusiame finaliniame Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių mače viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Nors likus iki rungtynių pabaigos 20 sek. „Stadiono“ komanda pirmavo 5 taškais (65:60), „Stakliškių“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 2 taškų (65:63) ir dar turėjo 8 sek. išlyginti arba persverti rezultatą. Deja, jų paskutinė ataka nebuvo sėkminga, o kamuolį atkovojęs „Stadiono“ žaidėjas tiesiog nusviedė jį link varžovų krepšio. Tiesa, „Stakliškių“ komanda dar turėjo 02 sek. sukurti stebuklą, bet tai neįvyko ir „Stadionas“ iškovojo rajono krepšinio pirmenybių auksą.

IMGP3159

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką (17:15), bet antrajame kėlinyje „Stadiono“ gretose į aikštelę žengė Gediminas Maceina ir patyręs žaidėjas padėjo komandai padidinti persvarą iki 13 taškų (34:21). Kaip sakoma, mauras padarė savo darbą ir atsisėdo ant atsarginių suolelio. Po dviejų kėlinių „Stadionas“ pirmavo 11 taškų skirtumu (40:29). Trečiasis kėlinys parodė, kad „Stakliškių“ komanda kovos iki pat rungtynių pabaigos. Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. komandas skyrė tik 4 taškai (46:42). Tiesa, po trijų kėlinių „Stadionas“ jau pirmavo 8 taškų skirtumu (55:47). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Stakliškių“ krepšininkai tęsė savo spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai (56:57). Bet pratęsti pergalingą žygį jiems nepavyko. Sėkmės paukštis buvo „Stadiono“ pusėje (65:63).

IMGP3109

„Stadionas“ nuo pat pirmenybių pradžios buvo favoritas ir patvirtinęs savo statusą tapo čempionu. „Stakliškių“ komanda liko antra, bronza atiteko „Žiburio“ krepšininkams.