Norinčiųjų į valdžią daug, o papildomais informaciniais stendais nepasirūpinta

rinkimureklama

kvitrina.com

 Rinkimai į savivaldą ant nosies, o rinkėjams gauti informacijos apie kandidatus ne taip jau ir paprasta, ypač vyresnio amžiaus, nes miestuose ir miesteliuose ne taip jos ir daug. Ir ne todėl, kad partijos nenorėtų savęs pristatyti, o todėl, kad viešosiose vietose papildomų stendų nesimato. Viskas vyksta pagal formulę – kas pirmiausias, tas geriausias. Deja, ne vienos partijos atstovai skundžiasi, jog savivaldybės šioms rinkimams tinkamai nepasiruošė. Už susiklosčiusią situaciją atsakingi savivaldybių atstovai komentuoja panašiai – iš VRK nebuvo reikalavimų dėl papildomų informacinių stendų. Štai ir atsakymas. Kam rūpi, jog savivalda privalo užtikrinti, kad žmonės tinkamai susipažintų su kandidatais į savivaldybių tarybas.

Pagal Birštono ir Prienų rajono savivaldybių apygardų komisijos pirmininkų pateiktą informaciją, iš sąrašų išbraukti penki kandidatai – vienas Birštono apygardoje, keturi Prienų rajono. Priežastys įvairios: netinkamai deklaruota gyvenamoji vieta, nuslėpta informacija apie teistumą.

Tiesa, užtat automobilių stovėjimo vietose galima pamatyti visai dienai paliktus automobilius arba priekabas su reklaminiais tentais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti