Neužtikrintai sužaistas ketvirtasis kėlinys kainavo pergalę

Paulius Grigaitis (Nr.10) rungtynėse su „Ignalina“  pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Paulius Grigaitis (Nr.10) rungtynėse su „Ignalina“ pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Skirmantas Donėla

Lapkričio 7 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė RK„B“L čempionato išvykos rungtynes su „Ignalinos“ komanda. Deja, du gerai sužaisti kėliniai neužtikrino galutinės pergalės. Ketvirtajame kėlinyje „Guostos“ komanda nesugebėjo išlaikyti įgytos persvaros ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą rezultatu 79:78 (22:16, 15:22, 18:24, 24:16).
Rungtynės su „Ignalina“, nors ir pralaimėtos, pasak Rimučio Katukevičiaus, parodė, jog komanda pradeda žaisti komandinį žaidimą. Kalbėdamas apie pralaimėjimą klubo vadovas pažymėjo, jog visas rungtynes vyko nelengva kova: „Varžovai turėjo didžiausią 6 taškų pranašumą, mes trečiajame kėlinyje buvome įgiję 11 taškų persvarą, bet prastai sužaista rungtynių pabaiga kainavo pergalę“. Anot R. Katukevičiaus, klaidos ir nepataikyti laisvi metimai tapo nesėkmės priežastimi.
Taip pat buvo pažymėta, kad trūko atsarginių suolelio indėlio. Komandos vadovas teigė, jog būtina įsigyti dar vieną žaidėją (klasikinį centrą).
„Guostos“ komandą į priekį traukė šaunioji trijulė. Visi trys lyderiai sužaidė pagirtinai. Paulius Grigaitis pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Džiugina Robertas Ruzgaitis, kuris pradeda atgauti jam būdingą formą. Jo sąskaitoje 20 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. 12 kamuolių atkovojo ir 18 taškų pelnė naudingiausias (29 naudingumo balai) komandos žaidėjas Tadas Padegimas.