• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Netradicinės biologijos pamokos

Gegužės 9 d.  III – IV g. klasių mokiniams biologijos pamokos vyko netradicinėse aplinkose.

Pirmoji pamoka vyko LSMU anatomijos muziejuje. Smalsu buvo detaliau pažinti žmogaus kūną.  Pamokos  muziejuje metu, stebėdami preparatus, modelius ir kitus eksponatus, mokiniai įtvirtino biologijos pamokos įgytas žinias, stebėjo LSMU studentų – būsimųjų medikų, mokymąsi muziejuje. Kiekvienas galėjo pasitikrinti, ar norėtų rinktis mediko profesiją. Tai buvo nepaprasta žmogaus anatomijos, fiziologijos ir sveikatos saugojimo kartojimo pamoka.

Antroji pamoka vyko Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje, leidusiame sužinoti daugybę faktų apie šį mokslą – nuo pirmųjų gydomų tepaliukų iki pirmosios vaistinės tabletės.

Trečia pamoka – Kauno kraujo donorystės centre. Ten malonios centro darbuotojos papasakojo, kaip prasideda kraujo kelionė nuo donoro link gyvybės išgelbėjimo.  Mokiniai sužinojo, kaip atrenkami donorai, kaip nustatoma kraujo grupė, kaip atskiros kraujo ląstelių grupės patenka į specialius maišelius, kaip kraujas laikomas ir kam naudojamas. Kiekvienam mokiniui įteiktas žurnalas „Donoras“.

Ona Zofija Jasaitienė,

Veiverių T. Žilinsko gimnazijos biologijos mokytoja-metodininkė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti