Netoli posūkio į Geležūnus – kraupi avarija

IMGP1252

kvitrina.com

Gegužės 31 d. apie 17.30 val. Birštono savivaldybės teritorijoje, kelyje Prienai-Vilnius, netoli posūkio į Geležūnus kaktomuša susidūrė lengvasis automobilis ir „Kauno grūdų“ autocisterna su priekaba.

Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, „Kauno grūdų“ automobilio vairuotojas išvežtas į ligoninę. Lengvojo automobilio vairuotojas buvo prispaustas, ugniagesiai jį išlaisvino, bet jis jau buvo be gyvybės ženklų. Įvykio vietoje dirba Alytaus ir Prienų PK pareigūnai, Birštono PK pareigūnai reguliuoja eismą, nes susidarė nemažos eilės iš abiejų pusių. Ugniagesiai šalina avarijos padarinius. Ant asfalto išsipylė nemažai tepalų.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

AB „Kauno grūdai“ įmonės atstovo komentaras:

„Labai skausminga situacija, apgailestaujame dėl jos. Pagal policijos pateiktus pirminius duomenis, į priešingą eismo juostą išvažiavo lengvasis automobilis ir kaktomuša susidūrė su mūsų įmonės darbuotojo vairuojamu vilkiku. Daugiau situacijos komentuoti negalime, nes vyksta tyrimas, – sako AB „Kauno grūdai“ logistikos vadovas Arnoldas Gečas. – Į avariją pateko vienas mūsų geriausiai vertinamų vairuotojų, turintis dešimties metų vairavimo stažą. Jis po įvykio atsidūrė ligoninėje – įmonės atstovai važiuoja į ligoninę išsiaiškinti vairuotojo būklės. Reiškiame nuoširdžią užuojautą žuvusiojo artimiesiems“.  

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti