Netikėtas „Jazz-Diremtos“ pralaimėjimas

Birštono „Jazz-Diremtos“ krepšininkai gan netikėtai antrose NKL čempionato rungtynėse turėjo pripažinti Jonavos „Triobet“ komandos pranašumą (59:67).
Aikštelės šeimininkų žaidimas rungtynėse su Jonavos komanda labai skyrėsi nuo mačo su „Zanavyku“, kurį Birštono krepšininkai įtikinamai laimėjo.
Nerezultatyvus pirmas kėlinys (13:13) parodė, jog rungtynės bus nelengvos abiem komandom. Mačo baigtį nulėmė prastokai „Jazz-Diremtos“ sužaistas antras kėlinys, kuriame Birštono komanda leido varžovams įgyti 6 taškų pranašumą (29:35).
Po pertraukos jokių didelių perversmų neįvyko. Birštono komandai taip ir nepavyko panaikinti po dviejų kėlinių buvusį deficitą. Jonavos krepšininkai ne tik išlaikė turėtą pranašumą, bet ir jį padidino 2 taškais (59:67).
„Jazz-Diremta“ komandoje Paulius Kleiza pelnė 15 taškų, Mantas Lukminas – 14, Paulius Petrilevičius – 10.