Netekome aukštos kvalifikacijos inžinieriaus – Henriko Vepšto

Henrikas Vepštas ( iš dešinės pirmas)

Henrikas Vepštas ( iš dešinės pirmas)

Vaclovas Sinkevičius

Gegužės 15 d. eidamas 59 metus netikėtai šį pasaulį paliko mūsų krašte gerai žinomas techninės priežiūros specialistas, aukštos kvalifikacijos inžinierius Henrikas Vepštas.

Pirmoji mano pažintis su Henriku įvyko 2009 metais, kai buvo priduodama nuotekų valykla Birštono savivaldybėje. Tuo metu jis šiame objekte vykdė techninę priežiūrą.

Paskui mūsų keliai susikirsdavo, kai H. Vepštas apie 7 metus vadovavo Prienų rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriui. Tai buvo fanatikas, kuri darbe galima buvo surasti jau nuo šeštos valandos ryto. Kiek jis bebūdavo užimtas, visada surasdavo laiko atsakyti į rūpimus klausimus ir mokėjo paaiškinti netgi tokius dalykus, kurie iš pradžių atrodė lyg dėlionės iš kosmoso.

Pastaraisiais metais H. Vepštas darbavosi bendrovėje „Birštono vandentiekis“, kur ėjo meistro pareigas. Bendrovės direktorius Cezaras Pacevičius su liūdesiu sakė, jog tai buvo aukštos kvalifikacijos inžinierius, kuriam nebuvo neišsprendžiamų klausimų. Kartu jis buvo rūpestingas tėvas, geras bendradarbis ir nuostabus žmogus.

Henrikas Vepštas paliko šį pasaulį, bet jo vardas lieka jo darbuose.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti