NERIJA „O, kaip bėga metai“

 

NERIJA-A6_Birstonas

Išgirdę ansamblio pavadinimą „ NERIJA“ – daugelis suklūsta: o koks gi šiandien legendinis „ Nerijos“ ansamblis?

Ogi toks, kaip ir anuomet! Tie patys muzikantai, tos pačios dainos! Gal tik tą buvusių dainininkų tuntą išblaškė kas sau… O muzikantai, pasikinkę legendinės „ Nerijos“ dainų vežimą, traukia savo giesmę ir toliau…

Ne kartą susėdę su kolektyvu svarstėme – kur gi „ Nerijos“ pasisekimo priežastis. Sakytume – puikus, profesionalus atlikimas …. bet juk dauguma Lietuvos atlikėjų profesionalūs. Puikus betarpiškas bendravimas su publika… bet juk ir tai moka daugelis.

Tik štai vieno gali pavydėti visi atlikėjai – REPERTUARO! Jau nuo “Nerijos” egzistavimo pradžios būdavo labai kruopščiai ir atsakingai apgalvojamas repertuaras. Todėl ir šiandien kuri daina beskambėtų – ji yra žinoma ir mylima. Pabrėžiame – kiekviena daina! Todėl galime drąsiai teigti: „Nerija“ yra vienintelis ansamblis Lietuvoje, kurio repertuare vien linksmos dainos. Todėl žiūrovai neturi kitos išeities koncertų metu, kaip tik šokti arba, mažų mažiausiai, kartu dainuoti.

Mieli puikių dainų, arba tiesiog „ Nerijos“ gerbėjai, nepraleiskite progos lapkričio 20 d. 19 val. Birštono kultūros centre praleisti puikaus vakaro.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti