•  

   

   

   

Nepartinių gretos Taryboje didėja

Rajono savivaldybės Taryboje nepriklausantieji partijoms kandidatai jau galėtų suformuoti frakciją.

Liberalų sajūdžio gretas yra palikusi Liuda Šeškuvienė. Tiesa, ji šiuo metu yra prisijungusi prie „teistvarkių“ frakcijos.

Nepartiniu Tarybos nariu save vadina ir Leonas Sakalavičius, kuris buvo pašalintas iš TS-LKD partijos. Buvęs krikdemas nebuvo išsakęs noro palikti valdančiąją daugumą, tai galima laikyti jį šios koalicijos nariu.

Praeitą savaitę nepartiniu Tarybos nariu tapo ir Antanas Gustaitis, pasitraukęs iš „darbiečių“ gretų. Greičiausiai A. Gustaitis pasitrauks ir iš Opozicinės jungtinės frakcijos.

Jei L. Sakalavičius į klausimą, ar tolimesnę veiklą susies su kuria nors politine jėga, atsakė, jog viskas paaiškės po dviejų savaičių, tai A. Gustaitis teigė, kad daugiau jokiai partijai neatstovaus ir išliks nepriklausomu Tarybos nariu. Tarybos narys taip pat sakė, jog galimai pasitrauks ir iš Opozicinės jungtinės frakcijos, nes jos veikloje mažai pozityvių veiksmų, tik nepagrįsta kritika, jokių realių pasiūlymų. A. Gustaitis, kuris buvo ne vienos partijos nariu, tvirtino, kad savo ateities su politika nesieja, ir ši Tarybos kadencija gali būti paskutinė.

L. Šeškuvienė pamąstymus apie nepartinių kandidatų frakciją priėmė su šypsena ir pridūrė, jog tikrai nesiruošia dalyvauti jos kūrime.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. EDVINAS

  Ponas Gustaitis , turbut jau isbandys visas partijas, bet nemanau ,kad kas nors ji priims ,o apie buvima DP , tai norejo pakenkti . Gerai kad laiku pasalintas, is DP gretu, Gustaicio kolicija , geriausia butu su ponu Marcinkevicium abu prasti politikai, bet mokantys prisitaikyti…

  Atsakyti
 2. ANTANAS IS PRIENU

  Netikiu kad ponas Gustaitis nebeieskos uzuovejos kokioje dar vienoje partijoje,netoks jau jis zmogus,kad neliptu del valdzios ,kitiems per galvas.Gerai ,kad gavo gera atkirti is DP Prienu skyriaus.Nevieta politikoje politinems …….

  Atsakyti
 3. Apie politini turizma

  nu ir priejo liepto gala „visu laiku populiariausias politikas“, „visu meras“ ir beveik visu partiju atstovas A.Gustaitis. Toks strategas, ejo visiem per galvas, o Zablackienes neiveike. Saunuole moteriske – parode politinio turizmo propaguotojui jo vieta! Jis mat pats iseis is opozicijos, tai kad jie sake, kad ismes. Nebent suspes pats issinesdint, kaip kad move is darbo partijos, nes ir ten turbut pakvito ismetimu……

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti