Nemuno krantinėje – picų karalystė

IMGP8604Tie, kurie lankėsi Birštone kurorto šventės metu, pastebėjo jog betoninė prieplauka prie Nemuno kranto stebuklingai pasikeitė. Joje įsikūrė picerija, o ten šeimininkavo gardžių picų meistras Šarūnas.
Jo picų skonis jau pakerėjo ne vieną kurorto gyventoją ir svečią, nes jų galima buvo paragauti „Sofijos rezidencijos“ kiemelyje. Tiesa, tiems, kurie patingės keliauti pasigardžiuoti šiuo skanumynu prieplaukos link, galės nuo penktadienio iki sekmadienio (12-22 val.) tai padaryti „Sofijos rezidencijos“ kiemelyje.
Taip pat reikėtų priminti, jog „Sofijos rezidencijoje“ gurmanai gali pasilepinti pasaulio virtuvės šedevrais.
Bet grįžtu prie gerosios naujienos – picerijos ant Nemuno kranto. Tai, kad prieplauka turėtų tapti poilsiautojų traukos centru, buvo kalbama seniai, ir štai, vieną dieną, kalbos virto kūnu, o poilsiautojai iškart pastebėjo naujovę ir įvertino ją teigiamai.
Picerijoje yra 40 vietų, o norintieji pasmaguriauti Šarūno picų, laukiami nuo 11 iki 22 valandos kasdien. Po teisybei, pats nesu labai didelis picų mėgėjas, bet Šarūno paruošta pica pakerėjo ir mano skonio receptorius. Tiesą pasakius, visas veiksmas prasideda nuo picos paruošimo stadijos, nes stebėti kaip kepėjas ją ruošia ir deda į krosnį, o paskui teatrališkai išima, nepastebimai tampa gera preliudija vėlesniam smaguriavimui patiekalu. Picerijos lankytojų savaitgaliais laukia ir dar viena maloni staigmena – čia, įspūdingame gamtos kampelyje, skambės gyva muzika.
Kai būsite Birštone ir džiaugsitės pasivaikščiojimu Nemuno krantine, stabtelėkit prie prieplaukos ir nedvejodami užsukite į ten įsikūrusią piceriją. Tikrai nepasigailėsite!

Vidmantas Venclovas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti