„Nemuno“ kerštas už praleistą įvartį – aštuoni kamuoliai varžovų vartų tinkle

IMGP5192

Spalio 24 d. Birštono stadione buvo sužaistos KAFF taurės varžybų pusfinalio rungtynės tarp vietinės „Nemuno“ ir svečių „Kėdainių“ komandų. Jei rungtynes vertintume pagal pirmojo kėlinio vaizdą, tai komentaras būtų toks – „Nemunas“ atakavo, turėjo progų, bet jų neišnaudojo.

IMGP5356

Kėlinio pabaigoje svečiams nusišypsojo sėkmė ir jie gavo teisę į 11 m baudos smūgį. Jis buvo tikslus (0:1). Po šio įvarčio, tribūnuose sėdėjęs gerai žinomas mūsų krašto vaikų futbolo treneris Kęstas Joneliūnas metė frazę, jog rimtos komandos, kuri yra „Nemunas“, praleistas įvartis negali išmušti iš vėžių.

IMGP5261

Ir aidint šiems žodžiams Saulius Čepkauskas išlygino rezultatą (1:1). Tokiu rezultatu pasibaigė pirmasis kėlinys.

Jei į rungtynes pažvelgsime iš antrojo kėlinio perspektyvos, tai komentaras būtų toks – įvarčių lietus į varžovų vartus ir tik retos svečių iš  Kėdainių atakos.

O įvarčių buvo tikrai daug. Antrąjį pelnė Darius Urbelionis, trečiąjį – Virmantas Šabasevičius. Paskui jų buvo dar penki. Jų  autoriais tapo Renatas Balnanosis, Saulius Čepkauskas, Darius Urbelionis, Povilas Damynas ir Kristupas Tunyla (8:1).

„Nemuno“ futbolininkai šiek tiek nustebino, nes beveik visas rungtynes neleido varžovams laisvai priiminėti kamuolio ir tokia taktika padėjo sukurti ne vieną pavojingą momentą.

Primename, jog „Nemuno“ komanda užima antrąją vietą AAFF čempionate. Spalio 31 d. planuojamos rungtynės su Alytaus „Rese“ futbolininkais.