•  

     

     

     

     

„Nemunas“ lyg buldozeris pervažiavo „Simną“ ir iškovojo antrąją pergalę pirmenybėse

IMGP1995

Ignas Mineikis

Rugsėjo 13 d. Birštono stadione susirinkę futbolo sirgaliai liko patenkinti, nes, stebėdami AAFF III lygos pirmenybių rungtynes tarp „Nemuno“ ir „Simno“ komandų, pamatė net 12 įvarčių.

Ir 10 iš jų pelnė Prienų-Birštono komandos „Nemunas“ žaidėjai. Du paguodos įvarčius įsirašė „Simno“ žaidėjai.

Jau pirmasis baudos smūgis į „Simno“ vartus pasibaigė įvarčiu (1:0). Savo pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė Ignas Miliūnas. Dar po kelių atakų varžovų baudos aikštelėje „Simno“ futbolininkas sužaidė ranka. Teisėjas iškart parodė į 11 m baudinį. Mantas Karčiauskas stojo prie 11 m žymos ir užtikrintai nuginklavo „Simno“ vartininką, nors pastarasis ir atspėjo smūgio kryptį (2:0).

„Nemuno“ futbolininkai tęsė varžovų vartų apgultį ir Saulius Čepkauskas meniškai pelnė trečiąjį įvartį (3:0). Reikia pagirti „Simno“ futbolininkus, kurie nežiūrėdami į praleistus įvarčius stengėsi dažniau pabūti „Nemuno“ aikštelės pusėje. Bet įvarčius mušė aikštelės šeimininkai. Varžovų baudos aikštelėje buvo pargriautas Mantas Karčiauskas. Uždirbtą 11 m baudos smūgį realizavo Ignas Miliūnas (4:0). Tai buvo jo antrasis įvartis šiose rungtynėse. Iki pirmojo kėlinio pabaigos aikštelės šeimininkai pelnė dar du įvarčius (Renatas Balnanosis, Ignas Miliūnas) ir po pirmojo kėlinio „Nemunas“ pirmavo net šešių įvarčių skirtumu.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu 11 m baudiniu, bet šį kartą jis buvo paskirtas į „Nemuno“ vartus. „Simno“ žaidėjas šaltakraujiškai jį realizavo (6:1). Bet jau kitoje atakoje Kristupas Tunyla pelnė septintąjį įvartį ir atkūrė 6 taškų skirtumą (7:1). Ketvirtąjį savo įvartį įmušė Ignas Miliūnas ir padidino „Nemuno“ persvarą iki 7 taškų (8:1). „Simno“ futbolininkai vieną iš atakų baigė įvarčiu ir vėl komandas skyrė 6 taškai (8:2).

Nors antrajame kėlinyje į aikštelę žengė net penki nauji Kęstučio Deltuvos auklėtiniai, komandos nusiteikimas nepasikeitė ir iki rungtynių pabaigos futbolininkai sugebėjo pelnyti dar du įvarčius. Mantas Karčiauskas dar kartą stojo prie 11 m baudinio ribos. Jo smūgį atrėmė „Simno“ komandos vartininkas, bet po pakartotinio smūgio kamuolys atsidūrė vartuose (9:2). Tašką rungtynėse padėjo Rimvydas Iškauskas, gražiai, smūgiu galva, užbaigęs Sauliaus Čepkausko perdavimą į varžovų baudos aikštelę (10:2).

Tai buvo antroji mūsų krašto komandos pergalė AAFF III lygos pirmenybėse.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Pingback: Prienų-Birštono FK "Nemunas" 10:2 nugalėjo FK Simno komandą. - Birštono sporto centras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti