„Nemunas“ įveikė „Kazlų Rūdos“ futbolininkus ir iš anksto užsitikrino čempionų titulą

IMGP4785

Rugsėjo 25 d. Prienų-Birštono „Nemunas“ futbolininkai žaidė III lygos rungtynes su „Kazlų Rūdos“ komanda. Šios rungtynės buvo svarbios vietinei komandai, nes pergalės atveju „Nemunas“ surinktų tiek taškų, kad taptų nepasiekiamas varžovams.

Rungtynės prasidėjo nesėkmingai. Jau kėlinio pradžioje svečiai pelnė įvartį (0:1). Tiesa, aikštės šeimininkai po penkių minučių gavo teisę į 11 m baudinį. Deividas Stradalovas sėkmingai nuginklavo varžovų vartininką (1:1).

Antrajame kėlinyje „Nemuno“ komanda perėmė iniciatyvą ir sukūrė nemažai momentų, bet vis nepavykdavo tiksliai užbaigti atakas. Visgi, rungtynių pabaigoje kiekybė virto kokybe. Darius Urbelionis užbaigė perdavimą iš krašto ir nuginklavo svečius (2:1). Po kelių minučių Darius Urbelionis tiksliu smūgiu pelnė dar vieną įvartį (3:1) ir nulėmė rungtynių baigtį.

Po šios pergalės „Nemuno“ komanda užsitikrino lygos nugalėtojų titulą, nes varžovai jau neturi galimybių juos pavyti.

Komandos treneris Kęstutis Deltuva tvirtino, jog ir paskutinėse čempionato rungtynėse su pagrindiniu oponentu „Šturmo“ komanda bus siekiama pergalės.