Neišnaudotų progų rungtynėse ‒ „Birštono SC“ pergalė

_IGP1094

Sekmadienį „Birštono SC“ futbolininkai žaidė AAFF čempionato rungtynes su Varėnos „Merkio“ komanda.

_IGP1231

Tai buvo antrosios šio sezono rungtynės. Pirmosiose „Birštono SC“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:4. Įvarčius pelnė Povilas Andriukevičus ir Robertas Ratkevičius.

Rungtynės su „Merkiu“ buvo kitokio pobūdžio. Aikštelės šeimininkai visas rungtynes valdė situaciją ir turėjo daugybę progų pelnyti įvarčius. Deja, savo progų neišnaudojo Linas Gusas, Justinas Šerkšnas, Rimvydas Iškauskas. Visgi, pirmajame kėlinyje po Egidijaus Pašukevičiaus smūgio kamuolys atsidūrė svečių vartuose (1:0).

_IGP1206

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė. Aikštelės šeimininkai daugiau atakavo ir savo pranašumą pavertė dar dviem įvarčiais. Antrąjį įvartį pelnė Povilas Andriukevičus, kuris dar pirmajame kėlinyje dėl patirtos traumos pakeitė Ūdrį Žalį (2:0). Rungtynių pabaigoje Virmantas Šabasevičius padidino skirtumą iki trijų įvarčių (3:0).

Iškovota pirmoji pergalė 2017 metų sezone. Tiesa, skirtumas turėjo būti mažiausiai du kartus didesnis.