• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Neeilinė pamoka Birštono Trečiojo amžiaus universiteto studentams

IMG_5498

kvitrina.com

Birštono Trečiojo amžiaus universiteto studentai prieškalėdiniu laikotarpiu susirinko į edukacinę popietę pasimokyti išreikšti save akvarelės liejime. Pamokas vedė menininkė Vilija Čiapaitė. Daug studentų būtų netilpę į vieną pamoką, tad edukacijos vyko dviem etapais.

IMG_5501

Pirmąją dieną susirinkusieji liejo klevo lapus. Ne vienas prisipažino, jog piešimo mokėsi tik vaikystėje. Tačiau vandens ir akvarelės galia nustelbė baimes ir buvo momentų, kai klasėje girdėjosi tik kvėpavimas, nes tvyrojo susikaupimas.

Pamatę, kokie spalvingi lapai nugulė popieriuje, studentai džiūgavo ir siuntė nuotraukas savo artimiesiems.

Antrąją dieną, kuomet buvo mokomasi piešti pušies šaką ir ant jos kabantį žaisliuką, daugeliui atrodė, jog tai neįmanoma misija. Tačiau įveikę drebulius ir baimes kiekvienas atrado savo spalvas, magišką liejimo akimirką ir pasiekė puikių rezultatų.

Menininkė džiaugėsi, jog ne vienas studentas pajuto magišką meno terapijos galią. Juk mokytis niekada ne per vėlu, ir tai buvo dar vienas įrodymas apie neatrastus talentus, kurie džiugino kiekvieną, paėmusį į rankas teptuką, dažus, baltą popieriaus lapą.

Birštono TAU (Trečiojo amžiaus universiteto) studentai pasitiks šventes su dar viena gyvenimiška patirtimi – mokėjimu valdyti teptuką, akvarelę ir minties galią.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti