•  

     

     

     

Neatsargus pasivažinėjimas tvenkinio ledu vos nesibaigė tragiškai

IMGP2192

kvitrina.com

Sausio 15 d. vyro pasivažinėjimas rogėmis su anūku tvenkinio ledu Prienų Beržyno parke vos nesibaigė tragedija. Prienų ugniagesiai gavo pranešimą, jog Beržyno parko tvenkinyje, įlūžus ledui, skęsta vyriškis. Atvykus į įvykio vietą eketėje nieko nesimatė, o krante sėdėjo visas sušlapęs vyriškis, šalia buvo rogės ir vaikas. Paaiškėjo, jog vyras nutarė ledu pavežioti anūką su rogėmis. Tvenkinio viduryje ledas įlūžo ir vyras atsidūrė vandenyje. Visa laimė, jog jam pavyko užsiropšti ant ledo, o rogutės su vaiku liko stovėti tolėliau.

Prienų PGT viršininkas Gintautas Baltrimas pasakojo, jog žmogus labai gailėjosi, kad užlipo ant ledo, ir dar ne vienas. Viešumo nenorėjęs vyras, anot G. Baltrimo, teigė, kad nori patarti visiems nerizikuoti ir nelipti ant ledo, nes jis dar plonas.

Ugniagesių vadas prašė priminti, jog mūsų krašte nei upės, nei ežerai, nei tvenkiniai dar kaip reikiant neužšalo, kad galima būtų saugiai būti ant ledo. Pastarųjų dienų įvykiai rodo, jog žmonės nesupranta pavojaus ir bando žaisti ruletę su mirtimi.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti