Neatkovotas kamuolys po netaiklaus baudos metimo virto pralaimėjimu

69549084_2692905077421291_8808374055989149696_n

Rugsėjo 7 d. Prienų „CBet“ krepšininkai žaidė draugiškas rungtynes su „Astanos“ komanda iš Kazachstano. Rungtynės pavyko, o nugalėtojai išaiškėjo paskutinėmis mačo sekundėmis.

Likus iki rungtynių pabaigos kelioms sekundėms Prienų „CBet“ krepšininkai pirmavo 2 taškais (74:72). „Astanos“ komanda gavo teisę į du baudos metimus. Pirmasis buvo taiklus (74:73). Antras metimas skriejo pro šalį, bet buvo atkovotas svečių. Kamuolys atsidūrė krepšyje (74:75). „CBet“ krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą pasiruošimo etape.

69729917_2692904950754637_6737898046324998144_n

Rungtynes geriau pradėjo „Astanos“ komanda ir iškart išsiveržė į priekį (11:18). Toks skirtumas išsilaikė iki pirmojo kėlinio pabaigos (22:29). Pirmoje antrojo kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai spurtavo 14:8 ir sumažino atsilikimą iki vieno taško (36:37). Deja, bet galutinai perimti iniciatyvos antrajame kėlinyje nepavyko ir po pirmosios rungtynių pusės „Astanos“ persvara siekė 3 taškus (43:46).

Po didžiosios pertraukos „CBet“ krepšininkams pavyko perimti iniciatyvą. Dar vienas galingas spurtas (11:4) trečiojo kėlinio pirmoje pusėje leido persverti rezultatą savo naudai (54:50). Po trijų kėlinių „CBet“ pranašumas buvo 2 taškai (59:57).

Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova. Kėliniui įpusėjus Prienų komanda vis dar pirmavo 2 taškais (65:63), kaip ir likus kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos (74:72). Deja, išlaikyti pergalingo rezultato nepavyko (74:75).

Prienų „CBet“ komandoje 18 taškų (9 rezultatyvūs perdavimai) pelnė Arnas Velička. 15 taškų Martyno Varno sąskaitoje. 12 taškų į varžovų krepšį įmetė Skylar Spencer, 11 – Vaidas Čepukaitis, 11 – Tom Digbeu (10 atkovotų kamuolių). 10 kamuolių atkovojo ir Regimantas Miniotas.