Naujoji sporto arena pakrikštyta įspūdinga pergale

Lapkričio 4 d. Prienų „Rūdupio“ komanda LKL čempionato rungtynes žaidė jau naujoje sporto arenoje, kuria prieš rungtynes buvo iškilmingai atidaryta ir pašventinta. Rūdupiečių varžovais buvo Panevėžio „Techaso“ krepšininkai. Prienų komandai šiose rungtynėse negalėjo padėti Edgaras Želionis, Arminas Urbutis ir Adas Juškevičius.
Nuo pirmų rungtynių minučių „Rūdupis“, perėmęs iniciatyvą į savo rankas, diktavo rungtynių eigą. Kėliniui įpusėjus Prienų komanda pirmavo 7  taškais (14:7), o po kelių sėkmingų atakų ir Povilo Butkevičiaus šou „Rūdupio“ komanda įgijo 9 taškų pranašumą (18:9). „Techaso“ krepšininkai blikstelėjo, ir laimėję minutės atkarpą 5:0, sumažino atsilikimą iki keturių taškų (18:14). Bet rūdupiečiai šia šventine proga nesiruošė perleisti iniciatyvos ir po Pauliaus Ivanausko dvitaškio padidino skirtumą iki 7 taškų (23:16), o pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 25:20.
Antro kėlinio pradžioje Prienų komanda padidino savo pranašumą iki dviženklio (31:20), bet pasipylė klaidos ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (33:29). „Rūdupio“ stratego Virginijaus Šeškaus paimta minutės pertraukėlė viska sustatė į savo vietas – komanda spurtavo 8:2 ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų pranašumą (41:31).
Trečiame kėlinyje rūdupiečiai, nors ir žaidė tik septinėse, ne tik neleido varžovams sumažinti skirtumo, bet ir padidino savo pranašumą iki 22 taškų (62:40). Paskutinis ketvirtis praėjo be staigmenų, o aikštelės šeimininkai  smaginosi toliau. Rungtynes „Rūdupis“ laimėjo 25 taškų skirtumu (81:56) ir iškovojo penktą pergalę LKL čempionate.
Prienų komandos gretose vėl buvo nesulaikomas Povilas Butkevičius, kuris pelnė 26 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. Gedimino Oreliko sąskaitoje 20 taškų ir atkovoti 9 kamuoliai.
„Rūdupio“ komandos treneris Mindaugas Arlauskas po rungtynių pasakė, jog pralaimėti komanda pirmų rungtynių iškilmingai atidarytoje arenoje, netgi žaisdama septyniese, negalėjo: „Atsakomybė ir pasiaukojantis žaidimas davė rezultatą. Visi žaidė gerai, bet būtina paminėti įspūdingą Povilo Butkevičiaus žaidimą“. „Techaso“ vyr. treneris Gintaras Leonavičius, paklaustas apie komandos pasirodymą, atsakė labai lakoniškai – žaidėm blogai, todėl ir pralaimėjome.
Jei gynyboje gerai sužaidė visą komanda, tai puolime truko įprasto Gintaro Kadžiulio ir Dainiaus Šalengos indelio.