• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Naujienų ciklas „Šalia kurorto“

Sprendžiamos problemos dėl šalčio

Spaudžiant ir vis stiprėjant šalčiui, Birštono seniūnijos seniūnas Jonas Kederys lanko kaimų gyventojus, domisi jų pasirengimu apsišildyti būstus, paragina laikytis priešgaisrinio saugumo taisyklių. Didesnis dėmesys kreipiamas vienišiems, ligotiems senoliams, probleminėms šeimoms, reidų metu aiškinamasi jų gyvenimo sąlygos, seniūnijos pagalbos poreikis.

Kelių priežiūra

Birštono seniūnijos keliai greideriuojami, valomi nuo susikaupusio sniego, rupinama suplūkta ir suledijjusi jų danga. Nuvalomi ne tik patys keliai, bet ir įvažiavimai į sodybas, kadangi patiems žmonėms tai padaryti yra sudėtinga. Kaimo vietovėse įkalnės, pakilimai ir nuokalnės barstomi smėliu, nuolat prižiūrimi pavojingesni ruožai, kad gyventojai be rūpesčių pasiektų jiems reikiamas vietas ir sugrįžtų į namus. Ypač svarbu, kad būtų saugūs į mokyklas vežiojami vaikai.

Gyventojams trūksta maisto produktų

Atokesnėse savivaldybės vietovėse kaimo gyventojai maisto produktus įsigyja iš čia atvažiuojančios autoparduotuvės. Nors keliai nuvalyti nuo sniego, tačiau pastarosiomis dienomis, stipriai atšalus orams, ši maisto tiekimo sistema nebeveikia. Birštono seniūnijos seniūnas J. Kederys užtikrino, jog artimiausiomis dienomis gyventojai bus aprūpinti produktais, bus pasistengta juos pristatyti į namus tiems, kam to reikės.

Rūpesčių kelia asbesto šalinimo programa

Birštono seniūnijos gyventojai, turintys klausimų dėl asbestinių stogų keitimo paraiškų, gali pasikonsultuoti su specialistu, priimančiu interesantus nustatytu laiku seniūnijos administracijos patalpose. Vis dėlto, seniūno J. Kederio manymu, daug problemų kils tiems, kurie gyvena Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, parengti dokumentus, atitinkančius tam tikrus reikalavimus, bus labai sudėtinga.

Pagerbiamas J. Palionio atminimas

Norintieji pagerbti žuvusį kraštietį, Seimo narį J. Palionį vasario 2 dieną renkasi į Birštono kultūros centrą, kur prisimins šio puikaus žmogaus gyvenimo kelią, kūrybą, veiklą. Birštono seniūnijos saviveiklininkai taip pat ruošiasi dalyvauti šiame renginyje ir dar kartą atiduoti pagarbą daug gero savo gimtinei padovanojusiam žmogui.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti