•  

     

     

     

Naujai suburta Prienų „Labas GAS“ komanda pluša treniruotėse, ruošiasi draugiškoms varžyboms

WEB-Announcement-1-1170x650

Karolis Urba
kvitrina.com

Sekmadienis. Prienų sporto arenoje girdisi Mariaus Leonavičiaus balsas, kamuolių bumbsėjimas, o žaidėjai stengiasi kuo geriau atlikti stratego nurodymus. Galima drąsiai teigti, jog Marius – jaunas treneris, o jam patikėtas postas – didelis iššūkis. Bet strategas neatrodė labai išsigandęs, o treniruotei vadovavo aiškiai ir užtikrintai.

Komandos treniruotėje nesimatė Mintauto Mockaus ir Simo Jarumbausko. M. Mockus dalyvavo pasaulio 3×3 U18 krepšinio čempionate. Deja, aštuntfinalyje Lietuvos rinktinė pralaimėjo JAV komandai. Pasak komandos vyr. trenerio M. Leonavičiaus, jis nemato, kaip produktyviai savo žaidimo vizijoje panaudoti Simą Jarumbauską, todėl žaidėjas treniruojasi su kita komanda.

Komandos treniruotėse dalyvauja du jauni mūsų krašto krepšininkai – Edas Valenta ir Dominykas Jurgelionis.

Deja, Lietuvoje organizuojamas FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas ir Prienų sporto arenos įtraukimas į keturių komandų treniruočių bazę sudarys šiek tiek nepatogumų Prienų „Labas GAS“, kuri turės treniruotis senojoje KKSC salėje, o draugiškas ir pirmąsias keturias LKL čempionato rungtynes žaisti išvykose.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti