Namų sienos prieniškiams ne itin padėjo

Gelbėkit vaikus

Povilas Reibutis

Gegužės 3 d. Prienuose, Giraitiškių miške, vyko atvirasis Prienų orientavimosi sporto čempionatas, kuriame dalyvavo 366 orientacininkai. Tiesa, stipriausieji šalies orientacininkai, tarp jų ir OSK „Šilas“, varžybose nedalyvavo, nes buvo išvykę į turnyrus užsienyje.

Nugalėtojais tapo net 17 klubų atstovai ir atstovės. Daugiausiai aukso apdovanojimų pelnė „Takas“ iš Kauno (6 medaliai).

„Fortūnos“ atstovai iškovojo 4 pirmąsias vietas, „Dainava“ – 3.

Prienų KKSC atstovai tarp prizininkų nepateko, o OSK „Šilas“ orientacininkai trijose amžiaus grupėse buvo tarp geriausiųjų: Rimvydas Arlauskas buvo antras (V35), Rokas Lipnickas (V16) ir Deimantė Motiejūnaitė (M16) užėmė trečiąsias vietas.

Stasė Viningienė (M80) tapo nugalėtoja savo amžiaus grupėje.

Lietuvos orientavimosi sporto federacijos prezidentas Donatas Kazlauskas naujienų portalui kvitrina.com teigiamai atsiliepė apie OSK „Šilas“ organizuojamas varžybas. Pasak federacijos vadovo, prieniškių renginiai visada aukšto lygio, todėl susirenka ir nemažai dalyvių. D. Kazlauskas pabrėžė, jog federacijoje yra nemažai stiprių klubų, bet labiausiai džiugina tai, kad šio sporto entuziastų yra nemažai ir rajonuose.

Prezidentas pabrėžė, jog varžybos organizuojamos kas savaitę ir visur susirenka nemažai dalyvių.

Varžybų organizatorius OSK „Šilas“ prezidentas ir LOSF viceprezidentas  Audronis Deltuva ilgai vardino šio renginio rėmėjus, o apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Visockas bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ Seimo nariai Vytautas Kamblevičius ir Petras Gražulis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti